Połącz się z nami

TRENING Khloe Kardashian! Jak DBA o figurę?!

Jak Khloe dba o sylwetkę

Zdrowie i dieta

TRENING Khloe Kardashian! Jak DBA o figurę?!

Jedna z sióstr Kardashianek przeszła na dietę i wzięła się ostro za ćwiczenia. Nic zatem dziwnego, że gubi kilogramy w zastraszającym tempie! Co dokładniej robić, by przejść taką metamorfozę? Khloe podzieliła się z fanami sekretem swoich ćwiczeń! Zobaczcie trening Khloe Kardashian!

Jak Khloe zrzuciła zbędne kilogramy po ciąży

Słynne Kardashianki mają zwolenników, jak i przeciwników swojej urody. To drugie grono zarzuca im zbyt nadmierne korzystanie z usług medycyny estetycznej. Wiadomo również, że słynne pośladki nie są wynikiem ćwiczeń, a skorzystaniem z pomocy specjalistów.
Khloe Kardashian niedawno urodziła córeczkę. Po ciąży postanowiła pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Odpowiednia dieta to jeden z czynników, by dojść do takiej sylwetki, ale większa zasługa tkwi w odpowiednim treningu.

Zobacz także: Kim Kardashian przyznała się do kradzieży! Zrobiła to dla siostry!

Parę dni temu gwiazda postanowiła podzielić się z fanami ćwiczeniami, które pozwoliły dojść jej do wymarzonej sylwetki. Za pomocą swojego profilu na Instagramie opublikowała krótki filmik jak trenuje. Na treningu nie jest sama bowiem towarzyszy jej przyjaciółka i oczywiście trener personalny.

„Poranny trening z Khadijah. Jestem z niej bardzo dumna. Wreszcia ja i Corey mogłyśmy razem poćwiczyć. @mrcalliet, dziękuję za skopanie naszych tyłków dzisiaj !!!”

Po filmiku widać, że gwiazda przykłada się do ćwiczeń. Nie odpuszcza i daje z siebie 100 procent! Nic zatem dziwnego, że wygląda naprawdę dobrze i dosłownie chudnie w oczach!
Należy również dodać, że jakiś czas temu Khloe była uznawana za tą „najbrzydszą” z sióstr – po tak spektakularnej metamorfozie zdecydowanie nie odstępuje swoim siostrom na krok!

Jesteście pod wrażeniem metamorfozy Khloe Kardashian? Skorzystacie z jej ćwiczeń?

Źródło: Instagram hkloekaradshian

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry