Połącz się z nami

Tromba Mateusz Trąbka: [wiek, wzrost, Friz, dziewczyna, Instagram]

Mateusz Trąbka, czyli Tromba należy do Ekipy Friza.

Opisy gwiazd

Tromba Mateusz Trąbka: [wiek, wzrost, Friz, dziewczyna, Instagram]

Mateusz Trąbka, a większości internautów znany pod pseudonimem Tromba jest członkiem Ekipy. Najlepszym przyjacielem Tromby jest Friz, a głośno na jego temat zrobiło się już 2017 roku-to właśnie wtedy zaczął pojawiać się w filmach Karola Wiśniewskiego. Jeżeli jesteście ciekawi większej ilości informacji na temat jednego z członków popularnej Ekipy, zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem!

Tromba: wiek, wzrost

Mateusz Trąbka przyszedł na świat 14 kwietnia 1996 roku, co oznacza, że w 2021 roku będzie obchodził swoje 25. urodziny. Tromba zdecydowanie nie należy do niskich mężczyzn, gdyż ma 180 cm wzrostu. Mateusz jest jednym z pierwszych członków ekipy.

Tromba: Friz

Tromba niejednokrotnie podkreślał, że jego najlepszym przyjacielem jest Friz, któremu w zasadzie zawdzięcza karierę. Przyjaciele poznali się dzięki aplikacji Pokemon GO. Następnie Mateusz Trąbka zaczął być częstym gościem na kanale Karola Wiśniewskiego i to właśnie tam prezentował internautom liczne vlogi i challenge. Trudno określić tematykę jego kanału, ponieważ zamieszczane tam treści są bardzo zróżnicowane. Najbardziej popularną serią filmików jest ta, w której zabiera on członków Ekipy do studia tatuażu.

Tromba: dziewczyna

Influencer i YouTuber od 2019 roku spotyka się z Marcysią Ryskalą. Marcysia również jak jej chłopak aktywnie działa na YouTube i Instagramie, a swoją przygodę w sieci zaczęła od słynnego nagrania #hot16challenge2. 24-latka ma obecnie na swoim profilu na Instagramie 1,8 miliona obserwatorów i to właśnie tam znajdziecie wiele zdjęć z jej ukochanym.

View this post on Instagram

A post shared by Mateusz Trabka (@trombabomba)

Tromba: Instagram

Mateusza Trąbkę znajdziecie na Instagramie pod nazwą #trombabomba. Jego profil już teraz obserwuje ponad 2 miliony internautów i wszystko wskazuje na to, że na tym się nie skończy.

Tromba: ciekawostki

Ciekawostką z dzieciństwa Mateusza jest to, że miał astmę, a jego rodzice często kazali chodzić mu w kasku. Mateusz mieszka aktualnie ze swoim menadżerem, czyli Wujkiem Łukim. Ma w domu dwa pupile, którymi są węże o imionach Puszek i Okruszek.

Zobacz także: Co wiemy na temat Jakuba Pateckiego?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry