“True Love”: Kiedy pierwszy odcinek programu randkowego? Znamy dokładną datę!

24 stycznia 2023
Przez: : M.S.

Już niebawem startuje nowy program randkowy stacji TVN7 pt. True Love. Prowadzącą program została była żona Kuby Rzeźniczaka, modelka Edyta Zając. Kiedy premiera True Love? Znamy dokładną datę premiery randkowego reality-show.

Nowy randkowy program True Love

True Love to nowy pogram randkowy, który już niebawem będzie miał swoją premierę w stacji TVN7. Reality-show jest polską wersją formatu stworzoną przez Warner Bros i ma na celu połączyć w pary uczestników poszukujących miłości.

W programie weźmie udział pięć singielek oraz pięciu singli. Uczestnicy zamieszkają razem w luksusowym hotelu i ich zadaniem będzie połączyć się w pary, tak aby stworzyć prawdziwą, szczerą relację. Ich autentyczność sprawdzana będzie podczas Ceremonii Prawdy, gdzie uczestnicy poddawani będą badaniom na wykrywaczu kłamstw. Dzięki temu będzie wiadomo, kto z nich mówi prawdę, a kto blefuje, co pozwoli uczestnikom podjąć decyzję i dokonać wyboru podczas Ceremonii Miłości. Podczas całego pobytu do willi będą pojawiać się nowi gracze. Zwycięzcami reality-show zostanie ta para, którą połączy prawdziwe uczucie. Nagrodą w programie True Love będą pieniądze.

Aktualnie trwa realizacja zdjęć do nowego randkowego show. Prowadzącą program została była żona Kuby Rzeźniczaka, a obecna partnerka aktora Michała Mikołajczaka. Edyta Zając. Modelka wcieliła się w rolę gospodyni, a na planie towarzyszy jej lektor znany widzom z Hotelu Paradise. Zdjęcia nagrywane są w Kolumbii, gdzie po zakończeniu realizacji True Love rozpoczną się nagrania do 7. edycji Hotelu Paradise.

ZOBACZ TAKŻE: Pan Lektor w nowym reality-show

Kiedy premiera True Love?

Wiadomo już, ze True Love pojawi się w wiosennej ramówce stacji TVN7. Premiera pierwszego odcinka randkowego reality-show odbędzie się 27 lutego 2023 roku. Wówczas widzowie będą mieli okazję poznać dziesięcioro pierwszych uczestników biorących udział w programie True Love.

Warto wspomnieć, że w programie nie będzie miejsca na intrygi i kłamstwa, gdyż wszystko zostanie zweryfikowane podczas Ceremonii Prawdy. Tylko prawdomówność i prawdziwe uczucia i emocje doprowadzą uczestników do zwycięstwa.

Będzie oglądać nowy program randkowy? Liczycie na sukces True Love?

Źródło: player.pl, Instagram True Love

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej