„True Love”: Wiemy, jak będzie wyglądać willa uczestników. Jest imponująca

25 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Pod koniec lutego na antenie TVN7 pojawi się najnowsze reality-show True Love. W programie początkowo udział weźmie 10 singli, a wygra tylko jedna para. W ręce zwycięstwo trafi nagroda główna pod warunkiem, że ich uczucie będzie szczere. Produkcja zdradziła, jak będzie wyglądać willa, w której zamieszkają uczestnicy Prawdziwej Miłości.

True Love to pierwsze takie reality-show w polskiej telewizji. Już za kilka tygodni wystartuje emisja programu, w którym liczyć się będzie wyłącznie prawdziwe uczucie. Nie będzie w nim miejsca na intrygi, sojusze, a nieszczere intencje będą szybko wychwytywane. Uczestnicy co pewnie czas będą poddawani testowi wykrywaczem kłamstw. Pary, które się połączą, lecz będą udawać uczucia, szybko zakończą swoją przygodę z programem. Aby wyjechać z wygraną pieniężną, uczestnicy muszą naprawdę się w sobie zakochać!

W roli prowadzącej True Love zadebiutuje Edyta Zając, a w programie poznamy bliżej uczestników, którzy szukają prawdziwej miłości. Premierowy odcinek reality-show pojawi się na antenie już 27 lutego.

Zobacz także: Pan Lektor w nowym reality-show! Są już pierwsze zdjęcia z planu

Gdzie zamieszkają uczestnicy True Love?

Uczestników pierwszej edycji True Love czeka niesamowita przygoda. Podczas pobytu w willi będą ze sobą randkować i nawiązywać relacje. To ważne, aby ich intencje były szczere, gdyż podczas Ceremonii Prawdy będą poddawani testowi. Wykrawacz kłamstw szybko zweryfikuje, czy mówią prawdę, czy jednak blefują. Dzięki ich odpowiedziom uczestnicy będą mogli podjąć decyzję, czy chcą się angażować w relacje, czy też nie. Co pewien czas, do mieszkańców willi będą dołączać nowi i do tego atrakcyjni uczestnicy True Love, którzy swoją obecnością będą mogli sporo namieszać w relacjach powstałych wcześniej par.

Pierwsza edycja True Love kręcona jest na karaibskim wybrzeżu, a single i singielki zamieszkają wspólnie w luksusowej willi w Kolumbii.

Produkcja pokazała już pierwsze zdjęcia willi, w której przez kilka tygodni będą mieszkać uczestnicy True Love. Czekaja na nich prawdziwe luksusy z widokami na ocean. Nie zabraknie oczywiście także basenu, w którym będą mogli rozkoszować się karaibskim słońcem.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej