Tumala pokazała zdjęcie bliźniaczek! Rosną jak na drożdżach!

26 lutego 2020
Przez: : M.J

Paula Tumala w swoich mediach społecznościowych pokazała w końcu zdjęcie swoich dwóch małych pociech. Od razu w oczy rzuca się to, że dziewczynki rosną jak na drożdżach, a jak wiadomo przyszły na świat nieco wcześniej niż planowano! Zobaczcie, to słodkie zdjęcie! Tumala pokazała zdjęcie bliźniaczek!

Paula Tumala dała się poznać, jako jedna z muz Donatana. Rozpoznawalność przyniósł jej udział w jego teledysku do piosenki “My Słowianie”. Paula brała udział również na Eurowizji, kiedy to Cleo wraz z Donatanem reprezentowali nasz kraj. Odnalazła się również w modelingu, a współpracowała z takimi markami modowymi jak: Bruno Banani czy Calvin Klein.

Modelka w styczniu tego roku została po raz pierwszy mamą. Na świat przyszły dwie dziewczynki, które dostały na imię Nadia i Anastazja. Jak już wspominaliśmy jakiś czas temu TUTAJ, dziewczynki były wcześniakami, a zaraz po porodzie została u nich zdiagnozowana żółtaczka fizjologiczna. Jednak Paula chętnie informowała swoich obserwatorów o stanie zdrowia swoich pociech i teraz już spokojnie może cieszyć się macierzyństwem.

Na Instagramie Pauli mogliśmy również zobaczyć, jak urządziła pokoik dla swoich córeczek. Teraz po raz pierwszy pokazała swoje dwa małe cuda w całej okazałości i pierwsze, co rzuca się w oczy to, to jak bliźniaczki szybko przybierają na wadze. Poniższym zdjęciem rozczuliły osoby, które obserwują jej profil!

Tumala pokazała zdjęcie bliźniaczek!

Jak czytamy w opisie zdjęcia, Nadia i Anastazja właśnie skończyły 43 dzień swojego życia i ważą już niemal 4 kilogramy.

“Cześć kochani 💋 To my bliźniaczki, fajne wcześniaczki ❤️ Mamy już 43 dni i ważymy już po prawie 4 kilogramy 💙 Życzymy miłego dnia i wysyłamy buziaczki 💋💋 Nadia i Anastazja 👧🏼👧🏼”

Zdjęcie bliźniaczek wyraźnie rozczuliło fanów Pauli:

“Ależ ten czas leci…. 😍 Cudne myszki ❤️”

“Cuda małe dwa 💜❤️”

“Śliczne kruszynki 🦄💕💖”

Musimy przyznać, że nie często Paula raczy swoich obserwatorów zdjęciami swoich dwóch pociech. Jest to dopiero drugie zdjęcie po przyjściu bliźniaczek na świat na profilu w mediach społecznościowych Pauli. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz Paula uraczy nas tak słodkim widokiem!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej