Połącz się z nami

Tumala pokazała zdjęcie bliźniaczek! Rosną jak na drożdżach!

Z życia gwiazd

Tumala pokazała zdjęcie bliźniaczek! Rosną jak na drożdżach!

Paula Tumala w swoich mediach społecznościowych pokazała w końcu zdjęcie swoich dwóch małych pociech. Od razu w oczy rzuca się to, że dziewczynki rosną jak na drożdżach, a jak wiadomo przyszły na świat nieco wcześniej niż planowano! Zobaczcie, to słodkie zdjęcie! Tumala pokazała zdjęcie bliźniaczek!

Paula Tumala dała się poznać, jako jedna z muz Donatana. Rozpoznawalność przyniósł jej udział w jego teledysku do piosenki „My Słowianie”. Paula brała udział również na Eurowizji, kiedy to Cleo wraz z Donatanem reprezentowali nasz kraj. Odnalazła się również w modelingu, a współpracowała z takimi markami modowymi jak: Bruno Banani czy Calvin Klein.

Modelka w styczniu tego roku została po raz pierwszy mamą. Na świat przyszły dwie dziewczynki, które dostały na imię Nadia i Anastazja. Jak już wspominaliśmy jakiś czas temu TUTAJ, dziewczynki były wcześniakami, a zaraz po porodzie została u nich zdiagnozowana żółtaczka fizjologiczna. Jednak Paula chętnie informowała swoich obserwatorów o stanie zdrowia swoich pociech i teraz już spokojnie może cieszyć się macierzyństwem.

Na Instagramie Pauli mogliśmy również zobaczyć, jak urządziła pokoik dla swoich córeczek. Teraz po raz pierwszy pokazała swoje dwa małe cuda w całej okazałości i pierwsze, co rzuca się w oczy to, to jak bliźniaczki szybko przybierają na wadze. Poniższym zdjęciem rozczuliły osoby, które obserwują jej profil!

Tumala pokazała zdjęcie bliźniaczek!

Jak czytamy w opisie zdjęcia, Nadia i Anastazja właśnie skończyły 43 dzień swojego życia i ważą już niemal 4 kilogramy.

„Cześć kochani 💋 To my bliźniaczki, fajne wcześniaczki ❤️ Mamy już 43 dni i ważymy już po prawie 4 kilogramy 💙 Życzymy miłego dnia i wysyłamy buziaczki 💋💋 Nadia i Anastazja 👧🏼👧🏼”

Zdjęcie bliźniaczek wyraźnie rozczuliło fanów Pauli:

„Ależ ten czas leci…. 😍 Cudne myszki ❤️”

„Cuda małe dwa 💜❤️”

„Śliczne kruszynki 🦄💕💖”

Musimy przyznać, że nie często Paula raczy swoich obserwatorów zdjęciami swoich dwóch pociech. Jest to dopiero drugie zdjęcie po przyjściu bliźniaczek na świat na profilu w mediach społecznościowych Pauli. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz Paula uraczy nas tak słodkim widokiem!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry