Połącz się z nami

TVP wydało oświadczenie w sprawie The Voice of Poland: „Udział pani Margaret nie był planowany”!

TVP wydało oświadczenie

News

TVP wydało oświadczenie w sprawie The Voice of Poland: „Udział pani Margaret nie był planowany”!

Na dniach w mediach pojawiła się informacja, że Margaret nie pojawi się w kolejnej edycji programu The Voice of Poland. Artystka skomentowała sprawę jednym, ale wymownym zdaniem. TVP wydało oświadczenie w sprawie!

Margaret lub Gaja Hornby, właściwie Małgorzata Jamroży urodziła się 30 czercwa 1991 roku w Stargardzie Szczecińskim. Jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Co ciekawe z wykształcenia jest projektantką mody. Od 2020 roku jest również współwłaścicielką wraz z muzykiem KaCeZetem wytwórni płytowej Gaja Hornby Records.

TVP wydało oświadczenie w sprawie The Voice of Poland

Na dniach w mediach pojawiła się informacja, że Margaret nie wystąpi w kolejnej edycji programu muzycznego The Voice of Poland. Co więcej, skwitowała sprawę jednym, mocnym i dosadnym zdaniem, które zapewne nie spodobało się władzom TVP.

Niestety nie, szkoda bo @voiceofpoland kocham, no ale niestety jest w TVP więc sobie odpuszczę” – podsumowała Margaret.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

View this post on Instagram

#czarnamamba

A post shared by Maggie (@margaret_official) on

Okazuje się, że TVP wydało oświadczenie. Co więcej, zaznaczono, że zostaje publikowane z powodu wielu fałszywych informacji, które znalazły się w sieci.

„W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami, dotyczącymi ustalania składu jury programu „The Voice of Poland” TVP informuje, że w celu zapewnienia jak największej atrakcyjności formatu, skład ten jest modyfikowany co sezon. Udział pani Margaret nie był planowany w najnowszej edycji „VoP”. Pełna lista członków jury zostanie podana w najbliższym czasie” – czytamy.

Co ciekawe, pojawiły się przypuszczenia, że w kolejnej edycji w jury zasiądzie Edyta Górniak. Piosenkarka w rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post zdradziła:

„Nie mogę jeszcze potwierdzić. Natomiast faktycznie rozmawiamy i jestem trochę rozdarta. Zawsze lubiłam ten program, chociaż sercem jestem bardziej za „The Voice Kids”. Format tak czy tak jest muzycznie wspaniały.”

Co sądzicie o całej sprawie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry