Połącz się z nami

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15”: Paulina Sykut-Jeżyna ma poważne dolegliwości! Zrezygnuje z udziału w programie?

Uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Zdrowie i dieta

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15”: Paulina Sykut-Jeżyna ma poważne dolegliwości! Zrezygnuje z udziału w programie?

Udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest bardzo wyczerpujący dla jego uczestników. Jedną z gwiazd, którą widzimy na scenie w przeróżnych odsłonach jest Paulina Sykut-Jeżyna, która na własnej skórze doświadczyła morderczych treningów wokalnych. Czy problemy zdrowotne, z którymi się zmaga spowodują jej odejście z programu?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

15. już edycja programu stacji Polsat zgromadziła wiele gwiazd. Tym razem swoje umiejętności wokalne prezentują na naszych ekranach m.in Basia Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Adam Zdrójkowski, czy Tomasz Ciachorowski. Na udział w programie zdecydowała się również Paulina Sykut-Jeżyna, która pokazała widzom swój kolejny talent.

Paulina w ostatnim odcinku oddała hołd Korze. Fenomenalnie wykonała utwór artystki To tylko tango, dzięki któremu sięgnęła po zwycięstwo.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15.
Paulina jako Kora.

Jednak jak się okazuje, udział w tej produkcji wiąże się w ogromnym obciążeniem strun głosowych, o czym przekonała się na własnej skórze. Paulina w rozmowie z portalem Pomponik zdradziła nieco więcej szczegółów na temat swojego stanu zdrowia.

Zobacz także: Fenomenalny występ Pauliny Sykut-Jeżyny. Zaśpiewała piosenkę Kory!

Czy przez mordercze treningi wokalne i problemy z gardłem zrezygnuje z show?

Paulina Sykut-Jeżyna zrezygnuje z programu?

Prezenterka zmaga się z przeciążeniem krtani. Ma również problemy ze strunami głosowymi i przez to jej głos nie brzmi tak, jakby tego chciała. Jak również dodała, nie tylko ona zmaga się z tym problemem:

„Cały czas mam przeciążoną krtań, struny głosowe się nie domykają i to słychać. Dzieje się tak, kiedy próbujesz śpiewać jak ktoś inny, nienaturalnie wydajesz dźwięki. Nie tylko ja mam w programie ten problem”– powiedziała Pomponikowi.

Jeżeli problem będzie się pogłębiał Paulina będzie zmuszona zastosować ryzykowną metodę leczenia. Niemniej jednak jest dobrej myśli. Jak podkreśliła, będzie walczyła do samego końca i nie ma zamiaru rezygnować z programu:

„Nie! Jestem waleczna i dam radę”– powiedziała portalowi Pomponik.

Już w najbliższy piątek, 24 września Paulina Sykut-Jeżyna wcieli się w postać Nicky Minaj!

Trzymamy kciuki!

Źródło: Pomponik / Instagram Pauliny Sykut-Jeżyny

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry