“Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15”: Niesamowita metamorfoza Pauliny Sykut-Jeżyny! Prezenterka odda na scenie hołd Korze… [WIDEO]

17 września 2021
Przez: : M.J

Już 17 września w drugim odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo na scenie zobaczymy uczestników, którzy wcielą się w całą plejadę gwiazd i wykonają ich utwory. Jeszcze przed emisją głośno jest o występie Pauliny Sykut-Jeżyny, która na scenie odda hołd Korze. Jak poradzi sobie z tym repertuarem?

Nowa edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W 15. już edycji programu stacji Polsat pojawiła się cała plejada gwiazd. W nowych rolach na scenie zobaczymy: Roberta Janowskiego, Adama Zdrójkowskiego, Kasię Łasek, Klarę Williams, Tomka Ciachorowskiego, Basię Kurdej-Szatan, czy Chrisa Cugowskiego. Na udział w show zdecydowała się również Paulina Sykut-Jeżyna, która nie boi się wokalnych wyzwań.

Zobacz także: Jakie metamorfozy przeszły gwiazdy w pierwszym odcinku TTBZ?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15.
Ekipa programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15.

Już w drugim odcinku gwiazdy po raz kolejny wcielą się w postaci ze światowej sceny muzycznej. Jeszcze przed emisją odcinka w TV głośno jest o Paulinie, która tym razem na scenie odda hołd Korze.

Przypomnijmy, że Kora odeszła 28 lipca 2018 roku po walce z ciężką chorobą. Była jedyną w swoim rodzaju Artystką, która zostawiła po sobie takie przeboje jak: Boskie Buenos, Krakowski spleen, Kocham cię, kochanie moje, czy Lucciola. Natomiast w drugim odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo usłyszymy utwór grupy Maanam – Tango.

Paulina Sykut-Jeżyna jako Kora

Paulina Sykut- Jeżyna osobiście znała Korę i od zawsze ją podziwiała. Podczas odcinka prezenterka miała nawet przy sobie talizman, który dostała od Kory. Kamień, na którym widnieje motyw czterolistnej koniczyny i pięknego motyla jest bardzo ważną dla niej pamiątką.

Bardzo chciałam wylosować piosenkę Kory. Pomimo, że wychowywałam się na jej muzyce, uwielbiałam ją, i jest ona dla mnie Artystką, która mnie zbudowała, to kiedy zaczęłam pracować nad jej piosenką to pomyślałam sobie, to wcale nie jest takie łatwe; pomimo tego, że ta Kora wciąż śpiewa we mnie– powiedziała Paulina Sykut-Jeżyna przed wyjściem na scenie.

Czy talizman przyniesie szczęście Paulinie? Jak jurorzy zareagują na występ prezenterki? Tego dowiemy się już w piątek, 17 września o godzinie 20.05 na antenie Polsat.

Obejrzyjcie skrót drugiego odcinka i wykonanie Pauliny Sykut-Jeżyny.

Źródło: YouTube / Instagram TTBZ

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej