„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15”: Skład finalistów zdenerwował widzów. “Tam powinien być Chris”

6 listopada 2021
Przez: : W.M.

Za nami półfinał programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym poznaliśmy nazwiska osób, które już za tydzień walczyć będą o zwycięstwo. Jednak nie wszyscy widzowie są zadowoleni z werdyktu, twierdząc, że to Chris Cugowski zamiast Basi Kurdej-Szatan powinien znaleźć się w finale.

Półfinałowy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jako pierwsza w przedostatnim odcinku 15. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaśpiewała Basia Kurdej-Szatan, która wcieliła się w Beyonce. Trudny numer i skomplikowana choreografia zachwyciła jurorów oraz widownię i aktorka za swój występ otrzymała owacje na stojąco.

Kolejny na scenie pojawił się Chris Cugowski, który brawurowo odwzorował Georga Micheala. Trzecim uczestnikiem tego wieczoru był najmłodszy uczestnik tej edycji Adam Zdrójkowski, który wcielił się w Ne-Yo. Utwór R’n’B w wykonaniu 21-latka porwał wszystkich zgromadzonych w studio.

Jako następny na scenie zaprezentował się Robert Janowski jako Mark Knopfler w kultowej piosence Brothers in Arms zespołu Dire Straits. Równie pięknie swój niebywały talent udowodniła Katarzyna Łaska, która tego dnia wystąpiła jako Shirley Bassey w piosence Diamonds Are Forever ze znanego filmu o Jamesie Bondzie.

Zobacz także: Półfinał TTBZ. Kto ma największe szanse na zwycięstwo?

W półfinałowym odcinku Tomasz Ciachorowski wcielił się w postać Neila Sedeki, natomiast Klara Williams odwzorowała Wandę Kwietniewską z zespołu Wanda i Banda. Ostatnią uczestniczka była Paulina Sykut-Jeżyna, która wykonała piosenkę Eltona Johna I’am still standing.

Widzowie komentują skład finalistów TTBZ

W 9. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo Basia Kurdej-Szatan zdobyła komplet 40 punktów od jurorów. Także pozostali uczestnicy docenili jej wcielenie się w światową gwiazdę Beyonce i aktorka wygrała odcinek, otrzymując 10 tys. złotych, które przeznaczyła na cele charytatywne.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Kurdej-Szatan wygrała 9.odc. TTBZ

Po podsumowaniu punktów z wszystkich odcinków pierwsze cztery miejsca zajęli Robert Janowski, Basia Kurdej-Szatan, Kasia Łaska oraz Adam Zdrójkowski i to oni zaśpiewają w finale TTBZ.

Widzowie komentowali ostatni odcinek muzycznego show i nie są zadowoleni z wyników. Część internautów głośno twierdzi, że miejsce Basi w finale TTBZ powinien zająć Chris Cugowski.

„Dlaczego Chrisa nie ma w finale tak dobry występ dziś”

„Na miejscu Basi powinien być Chris”

„Niestety ale jestem rozczarowana , że do finału na siłę przepchnięto Basie. Tam powinien być Chris, był lepszy od Basi, ja było słychać w każdym występie a tu nie chodzi o to kto lepiej śpiewa swoim głosem tylko kto będzie bliżej swojego wykonawcy. I tu Chris bije Basie na głowę.” – czytamy na oficjalnym profilu TTBZ

Oglądaliście półfinał TTBZ? Faktycznie Basia nie powinna znaleźć się w finale?

https://www.instagram.com/p/CV3dV2AoQ4J/

źródło: Instagram Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej