„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16”: Po raz pierwszy w programie udział weźmie gwiazda z zagranicy!

20 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Już wiosną na ekrany powróci uwielbiany przez widzów program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Produkcja ogłosiła właśnie ostatniego uczestnika muzycznego show. Pierwszy raz w historii programu będzie to zagraniczna gwiazda. Danzel wystąpi w TTBZ 16!

Nowy sezon TTBZ

Nie da się ukryć, że Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z najpopularniejszych programów muzycznych w kraju. Show, w którym gwiazdy wcielają się w artystów z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, pojawił się telewizji Polsat ponad 8 lat temu i doczekał już 15 edycji.

Już za kilka tygodni widzowie będą mogli oglądać nowe odcinki TTBZ. We wiosennej ramówce stacji pojawi się 16. edycja programu, w której dobrze znane widzom Polsatu gwiazdy będą prezentować swój warsztat wokalny i walczyć o zwycięstwo.

Zobacz także: Wstrzymano nagrania do nowej edycji TTBZ?

Kilka dni temu produkcja rozpoczęła przedstawianie uczestników, którzy w zbliżającym się 16 sezonie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo starać się będą o zdobycie Złotej Maski. W gronie uczestników znaleźli się Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Viki Gabor, Patryk Cebulski, Ania Rusowicz, Maciej Radel i Andrzej Kozłowski.

Danzel w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Już wkrótce na antenie stacji Polsat rozpocznie się emisja 16. sezonu jednego z najchętniej oglądanych programów muzycznych w kraju. Twoja Twarz Brzmi Znajomo powraca na ekrany. Od kilku dni produkcja systematycznie przedstawiała gwiazdy, które będą uczestnikami najnowszego sezonu TTBZ.

Właśnie ogłoszono ostatniego artystę, który będzie walczył o zwycięstwo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo i będzie nim Danzel. Co ciekawe, w historii programu jeszcze nigdy nie brała udziału gwiazda z zagranicy, dlatego szykuje się nie lada gratka dla widzów.

„Tego w #ttbz jeszcze nie było! 💥💥 po raz pierwszy na naszej scenie usłyszycie zagranicznego artystę 🔥🎼 poznajcie ostatniego uczestnika #16 edycji 🎤🎶 @danzel_official (Johan Waem) – belgijski wokalista którego wszyscy doskonale znają m.in. z hitu „Pump It Up” 💥🕺🏻 czy porwie nas też swoimi występami w #TwojaTwarzBrzmiZnajomo ? Jesteśmy pewni, że tak! 🔥🔥 A Wy przekonacie się już wkrótce!” – czytamy na profilu TTBZ

Danzel w TTBZ
Danzel uczestnikiem Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16

Internauci z wielkim entuzjazmem przyjęli informację o pojawieniu się w nowej edycji uczestnika, który nie jest z Polski.

„Bardzo mega ciekawie zapowiada i brawo Danzel i gratulacje i powodzenia”

„Będzie się działo! 🔥 To będzie naprawdę ciekawe 😯 Po cichu liczę, że Danzel wykona jakiś polski utwór!”

„Fajnie, zawsze to jakiś powiew świeżości po tylu edycjach” – piszą internauci

Myślicie, że Danzel poradzi sobie w TTBZ?

źródło: Instagram TTBZ

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz