„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16”: Udział Viki Gabor wciąż wzbudza emocje. Młoda gwiazda postawiła warunki produkcji

18 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Viki Gabor będzie najmłodszą uczestniczką programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo w historii kilkunastu edycji muzycznego show. Okazuje się, że 14-latka postawiła warunki produkcji.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kilka tygodni temu widzowie stacji Polsat oglądać mogli zmagania uczestników w 15. sezonie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Spośród wszystkich uczestników do finału zakwalifikowały się trzy osoby z największą ilością punktów: Barbara Kurdej- Szatan, Kasia Łaska, Adam Zdrójkowski oraz Robert Janowski, który ostatecznie wygrał.

Produkcja muzycznego show, które cieszy się niegasnącą popularnością, potwierdziła, że wiosną na antenie pojawi się kolejny sezon programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak już wiadomo, w jury z pewnością ponownie zobaczymy Michała Wiśniewskiego, który zdradził, że w 16. edycji do grona jurorów dołączy kolejna osoba. Dotychczas potwierdzono również, że uczestnikami najnowszego sezonu TTBZ będą Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Viki Gabor, Patryk Cebulski i Maciej Radel.

Zobacz także: Kim jest Anna Jurksztowicz?

Viki Gabor w TTBZ

Kilka dni temu na oficjalnym profilu programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, pojawiło się potwierdzenie, że jedną z gwiazd nadchodzącej edycji będzie Viki Gabor.

Udział w programie 14-letniej piosenkarki wzbudził mieszane uczucia. Część internautów oburzała się, że tak młoda dziewczyna nie powinna angażować się w takie projekty, a skupić na nauce.

Z pewnością Viki, która od kilku lat rozwija swoją karierę artystyczną, pogodzi przygotowania do występów w TTBZ z nauką. Okazuje się, że najmłodsza uczestniczka programu postawiła produkcji warunki. Chociaż Gabor sama nie wie, w jakie role będzie musiała się wcielać w muzycznym show, nie zgodziła się na występy w wyzywających strojach, w których będzie musiała pokazać za dużo ciała.

„Nie ma opcji, żebym wystąpiła w czymś takim. (…) Trochę postawiłam granice produkcji” – powiedziała Viki w rozmowie z Jastrząb Post.

Będzie trzymać kciuki za Wiktorię w TTBZ?

źródło: Instagram TTBZ/Jastrząb Post

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz