“Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17”: Kogo zobaczymy w kolejnej edycji? Internauci mają swoje typy!

22 maja 2022
Przez: : M.J

13 maja 2022 roku poznaliśmy już szesnastego zwycięzcę programu stacji Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nowa edycja pojawi się na ekranach jesienią 2022 roku, a teraz produkcja show postanowiła zapytać, kogo internauci chcieliby zobaczyć w 17. edycji rozśpiewanego show. Musimy przyznać, że byłoby bardzo ciekawie.

Finał 16. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie opadły jeszcze emocje po 16. edycji programu stacji Polsat, a w sieci już krążą pierwsze nazwiska gwiazd, które mogłyby się pojawić w kolejnym sezonie.

Przypomnijmy, że 13 maja 2022 w finale 16. edycji znalazły się cztery gwiazdy. O Złotą Maskę walczyli Viki Gabor, Ania Rusowicz, Andrzej Kozłowski oraz Danzel. Główna nagroda powędrowała w ręce Danzela, który był pierwszą zagraniczną gwiazdą w historii polskiej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Zobacz także: Kasia Skrzynecka odchodzi z jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Zabrała głos!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16.
Uczestnicy 16. edycji!

Jak się okazuje, już latem realizowane będą zdjęcia do kolejnej edycji programu. Choć produkcja nie zdradziła jeszcze, kto pojawi się w jesiennej odsłonie show, to postanowiła zapytać internautów, kogo chcieliby zobaczyć na swoim ekranie. Jak się okazuje, jest jeszcze mnóstwo gwiazd w polskim show-biznesie, które nie miały okazji zaśpiewać w programie Polsatu.

Gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17

Na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych produkcja zadała widzom pytanie.

“Dzisiaj zostawiamy Was z bardzo ważnym pytaniem! Kogo chcielibyście zobaczyć w nowej edycji #TTBZ? Czekamy na Wasze propozycje! ”

Pod postem niemal od razu zawrzało. Internauci prześcigają się w kolejnych propozycjach gwiazd, które chętnie zobaczyliby w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wśród wielu nazwisk najczęściej pojawiają się tj. Igor Kwiatkowski, Karolina Gilon, Natasza Urbańska, Doda, czy Edyta Górniak. Pojawiają się również głosy, aby w kolejnej edycji wzięli udział zwycięzcy wszystkich poprzednich.

“Doda, Sylwia Grzeszczak, Natasza Urbańska, Edyta Górniak, Michał Żebrowski, Jarosław Boberek, Cezary Pazura, Igor Kwiatkowski”

“Chętnie bym obejrzała edycję zwycięzców. Mega ciekawie by się działo przy 16 uczestnikach”

“Sławka Uniatowskiego Michała Bajora I Marylę Rodowicz. Niech się dzieje”

Wśród typów nie brakuje również Krystiana Ochmana, czy Michała Szpaka.

A Wy, kogo chcielibyście zobaczyć w kolejne edycji?

Źródło: Facebook Twoja Twarz Brzmi Znajomo / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej