„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17”: Skrzynecka odchodzi z programu? Wściekła jurorka komentuje

17 maja 2022
Przez: : W.M.

Ostatnio jeden z tablodiów poinformował, że Katarzyna Skrzynecka nie pojawi się w kolejnej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jurorka muzycznego show zdementowała medialne doniesienia i ostro odniosła się do plotek.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17

13 maja widzów stacji Polsat czekały ogromne emocje. W miniony piątek emitowany został finałowy odcinek 16. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W finale show znalazły się cztery gwiazdy, które dotychczas zgromadziły największą ilość punktów. O Złotą Maskę walczyli Viki Gabor, Ania Rusowicz Danzel oraz Andrzej Kozłowski.

W ostatnim odcinku 16. edycji TTBZ finaliści mogli zaprezentować się na scenie w wybranych przez siebie utworach i jak zwykle zachwycili zarówno jurorów, jak i widzów. Ostatecznie zwycięzcą Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16 został Danzel, który w finałowym odcinku brawurowo wcielił się w postać Ryszarda Riedla śpiewając utwór Płonie Stodoła.

Już jesienią 2022 na antenie stacji Polsat pojawi się 17. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a zdjęcia do programu mają być realizowane latem. Produkcja nie zdradziła jeszcze, które gwiazdy wystąpią w kolejnej edycji TTBZ.

Skrzynecka nie pojawi się nowej edycji TTBZ?

Katarzyna Skrzynecka od samego początku związana jest z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Przypomnijmy, że aktorka wzięła udział w pierwszej edycji programu, którą wygrała, a od drugiego sezonu zasiada w jury, oceniając występy uczestników show.

Zobacz także: Kiedy nowy sezon TTBZ?

Ostatnie informacje wyjątkowo zaskoczyły fanów programu TTBZ. Jeden z tabloidów poinformował, że Katarzyna Skrzynecka nie pojawi się w kolejnej edycji show. Aktorka odniosła się do tych informacji na swoim profilu w mediach społecznościowych, dementując doniesienia o swoim rzekomym odejściu z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

„Czy naprawdę ktokolwiek przytomny serio czyta podobne brednie w tabloidzie i jeszcze – nie daj Boże – naiwnie wierzy w istnienie tak grubymi nićmi uszytych, fikcyjnych “pseudoinformatorów”, wymyślanych przez tabloidowe redakcje na potrzeby konfabulowania bredni niemających nic wspólnego z prawdą?” – zaczęła wpis

Skrzynecka podkreśliła, że bardzo lubi i ceni swoją pracę, i nie jest nią w ogóle zmęczona.

„Drodzy Czytelnicy i Mili fani naszego programu! NIGDY nie bywam zmęczona pracą, której poświęcam tyle serca i najlepszych energii. NIGDY niczego podobnego nie powiedziałam, ani nie okazałam. Od wielu lat – gdy trzeba – dojeżdżam z wyjazdów spędzanych z dziećmi i rodziną, na dzień lub dwa do pracy, czy to w TTBZ, czy na plan filmowy, czy w teatrze. Nie ma w tym nic dziwnego ani złego” – dodała jurorka TTBZ

Katarzyna Skrzynecka napisała, że informacje o tym, jakoby Nina Terentiew miała ją nakłaniać do pozowania w jury, są nieprawdziwe i dodała, że pojawi się w 17. sezonie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

„Wspieram serdecznie Uczestników TTBZ i CIESZĘ SIĘ NA SPOTKANIE W XVII Edycji latem 2022(…) Nie wątpię, że Pani Nina serdecznie roześmieje się, czytając owe pseudo “sensacje” o tym, jak to niby “wkracza”, by odwodzić kogokolwiek od rzekomego rezygnowania z pracy”

Wszystko wskazuje zatem na to, że fani aktorki mogą odetchnąć z ulgą, gdyż Katarzyna Skrzynecka pojawi się w kolejnej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

źródło: Instagram K. Skrzyneckiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej