“Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17”: Nowy juror za Michała Wiśniewskiego!

22 września 2022
Przez: : M.S.

Aktualnie trwa 17. edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W najbliższym odcinku na fotelu jurora zabraknie Michała Wiśniewskiego. Kto pojawi się w nowej roli?

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z najbardziej lubianych programów rozrywkowych w ostatnim czasie. Jego popularność w ogóle nie słabnie, a wręcz przeciwnie, widzowie coraz chętniej oglądają zmagania gwiazd, które wcielają się w postaci z polskich i światowych scen muzycznych.

Aktualnie trwa 17. edycja muzycznego show, w którym bierze udział 8 uczestników: Jakub Zdrójkowski, Janusz Radek, Ewa Błachnio, Michał Milowicz, Kasia Wilk, Katarzyna Polewany, Katarzyna Ucherska, i Robert Szpręgiel.

ZOBACZ TAKŻE: Stalkera Janowskiego chciała wedrzeć się na plan programu

W poprzednich odcinkach zwycięzcami okazali się: Robert Szpręgiel, Janusz Radek, Kasia Wilk. Muzyczne zmagania uczestników ocenia czteroosobowe jury w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski, Małgorzata Walewska oraz Robert Janowski.

Nowy juror w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17

Jak się okazuje w najbliższym odcinku na fotelu jurora zabraknie Michała Wiśniewskiego. Na oficjalnym profilu Instagrama pojawiła się zapowiedź 4. odcinka programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, z której wynika, że nieobecnego jurora zastąpi zwycięzca 14. edycji programu, Lesław Żurek.

“Potańczymy 🕺🏻 pośpiewamy 🎤 i podniesiemy wysoko poprzeczkę! 🔥 Przed Wami zwiastun 4. Odcinka #TTBZ 💥🎭 Szykuje się tez mała zmiana za stolem jurorskim 🤭 poznajecie tego Pana? 😀”

Kim jest Lesław Żurek?

Lesław Żurek to polski aktor pochodzący z Wrocławia. W wieku 26 lat zadebiutował w filmie Solidarność, solidarność. Widzowie mogą kojarzyć go także z wielu produkcji filmowych m.in. 1800 gramów, Zieja, Mała Moskwa i telewizyjnych takich jak: Przyjaciółki, Szadź, Stulecie Winnych, Przepis na życie, Blondynka . Jakiś czas temu, Żurek wziął także udział w 14, edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo i okazał się zwycięzcą. Teraz aktor w programie pojawi się w zupełnie nowej roli. Jak sobie poradzi?

Najbliższy odcinek programu do obejrzenia w stacji Polsat 23 września w piątek o godzinie 20:05.

Źródło: Instagram Twoja Twarz Brzmi Znajomo/ Instagram Lesława Żurka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej