„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17”: Stalkerka Janowskiego próbowała wedrzeć się na plan!

2 września 2022
Przez: : W.M.

Robert Janowski dołączył do grona jurorów w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Osoby, które śledzą jego życie prywatne, doskonale pamiętają, że mężczyzna od lat ma stalkerkę. Okazuje się, że kobieta wciąż nęka Janowskiego i tym razem próbowała wtargnąć na plan TTBZ.

Robert Janowski w TTBZ

Już w piątek 2 września rusza nowa edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W 17. sezonie widzowie po raz kolejny będą mogli oglądać zmagania znanych z show-biznesu osób, których zadaniem jest jak najlepiej wcielić się w gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej.

Nowa edycja zapowiada się wyjątkowo ciekawie także ze względu na odświeżony skład jurorów. Jak wiadomo, w 17. sezonie Twoja Twarz Brzmi Znajomo za stołem jurorskim widzowie będą mogli zobaczyć Roberta Janowskiego, który zajął miejsce Krzysztofa Cugowskiego. Janowski, który sam ma na koncie udział w programie, tym razem oceniać będzie nowych uczestników.

Niestety ostatnio Janowski doświadczył trudnej sytuacji na planie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak donosi plotek.pl, na plan programu wtargnąć próbowała jego stalkerka.

Stalkerka Janowskiego

Robert Janowski od lat jest w szczęśliwym związku ze swoją żoną Moniką. Niestety para boryka się z ogromnym problem. Niemal od 13 lat nachodzi ich stalkerka byłego prowadzącego Jaka to melodia?. Kobieta, która za swoje czyny trafiła już na dwa lata do więzienia, oraz była pod obserwacją w szpitalu psychiatrycznym, ponownie nachodzi Roberta i jego żonę.

Monika Janowska w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że po przeprowadzce z Ursynowa do innego domu pod Warszawą, mieli nadzieję, że odnajdą spokój i kobieta w końcu odpuści, jednak stalkerka Janowskiego dowiedziała się, gdzie mieszkają i ponownie zaczęła pojawiać się pod ich domem. Co więcej, niedawno na drzwiach namalowała pęknięte serce.

Na tym jednak nie koniec. Według portalu plotek.pl stalkerka Janowskiego chciała dostać się na plan Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

„Kobieta jest nieugięta. Chciała wmówić ochronie stojącej na wjeździe, że jest na liście. Podpatrywała listę i chciała podać nazwisko kobiety, która na niej była. Całe szczęście się pomyliła” – czytamy

„Robert mocno to przeżywa” – dodał informator.

Robert Janowski, fot. AKPA

źródło: plotek.pl/AKPA/Instagram TTBZ

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej