“Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Wyciekło nazwisko nowego jurora w kolejnej edycji! Kogo zastąpi?

25 maja 2022
Przez: : M.S.

Niedawno zakończyła się 16. edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kolejna odsłona muzycznego show szykuje się na jesień. Już teraz wiadomo, że z programem pożegna się jeden z jurorów. Wyciekła także nazwisko jego następcy!

17. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który zgromadził rzeszę fanów i od lat bije rekordy popularności. Produkcja Polsatu doczekała się 16. edycji i już wiadomo, że muzyczne show zasili jesienną ramówkę stacji.

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka odchodzi z TTBZ?

W ostatniej edycji w programie wzięło udział ośmioro uczestników wśród których znaleźli się: Karolina Pisarek, Ania Rusowicz, Anna Jurksztowicz, Andrzej Kozłowski, Maciej Radel, Patryk Cebulski, Viki Gabor oraz Danzel. Natomiast ich talenty wokalno- aktorskie oceniało jury w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski oraz Krzysztof Cugowski.

Finał show był bardzo zacięty, a zwycięzcą 16. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo okazał się Danzel. Podczas finałowego odcinka widzowie dowiedzieli się, że szykuje się kolejna edycja muzycznego talent show. Jednak o tym, kto wystąpi w 17. sezonie Twoja Twarz Brzmi Znajomo dowiemy się za jakiś czas.

Nowy juror w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17

Natomiast już teraz wiadomo, że z programem pożegna się jeden z jurorów. Jak podaje Pudelek, w kolejnej edycji nie zobaczymy już Krzysztofa Cugowskiego. Portal wskazuje, że jego zastępcą miałby zostać … Robert Janowski, który już miał okazję sprawdzić się w roli oceniającego w jednym z odcinków 16. edycji, zastępując nieobecnego Michała Wiśniewskiego.

Zobacz także: Kto wystąpi w 17. edycji TTBZ?

Robert Janowski w TTBZ
Robert Janowski i Katarzyna Skrzynecka/ fot. Instagram

Ponadto prezenter brał udział w 15. sezonie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W finale Robert Janowski pokonał Basię Kurdej- Szatan oraz Adama Zdrójkowskiego i to on wygrał Złotą Maskę. Następnie przypuszczenia mediów potwierdzono na oficjalnym profilu programu.

“Mamy dla Was ważny komunikat! 📣 ze względu na wiele zobowiązań zawodowych nasz wspaniały juror @krzysztof_cugowski_official żegna się z programem #TTBZ 🎼 Krzysztofie! Bardzo Ci dziękujemy za ten sezon ❤️ i życzymy samych wspaniałości oraz dalszych sukcesów! ❤️🎶”

Myślicie, że Janowski sprawdzi się w nowej roli?

Źródło Pudelek, Instagram TTBZ

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej