„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20”: Wyciekły nazwiska uczestników specjalnej edycji

3 listopada 2023
Przez: : W.M.

Według medialnych doniesień już wiosną 2024 na ekrany trafi jubileuszowa 20 edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Widzów czekać mają jednak spore niespodzianki, a uczestnikami będą doskonale znani im z poprzednich edycji gwiazdy. Wyciekły pierwsze nazwiska osób, które być może wystąpią w kolejnym sezonie TTBZ

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który przyciąga widzów swoją ciekawą koncepcją. Artyści oraz osoby niemedialne muszą nie tylko zaśpiewać wylosowaną piosenkę, ale także dokładnie naśladować wybranego artystę pod względem wokalnym i wizualnym. Świetna zabawa, konkurencja, a także okazja do zaprezentowania swoich umiejętności to cechy, które od lat cieszą fanów TTBZ.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20

Wiosną 2024 roku widzowie mogą spodziewać się wyjątkowego sezonu, ponieważ według medialnych doniesień, właśnie trwają przygotowania do jubileuszowej 20. edycji. Jakie niespodzianki przygotowuje dla nas Polsat? Przede wszystkim uczestnikami nowego sezonu mają być znane gwiazdy, które wcześniej rywalizowały w programie.

Sezon 20 zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ uczestnikami mają zostać artyści, którzy w poprzednich edycjach zajmowali miejsca od pierwszego do czwartego.

Zobacz także: ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19”: Kto wygra program? Łatwo nie będzie!

Kto wystąpi w 20 edycji TTBZ?

Choć oficjalnie nie ujawniono jeszcze pełnej listy uczestników, to spekuluje się, że będzie to skoncentrowane na osobach, które zajmowały czołowe miejsca w poprzednich sezonach.

 “Obecnie tworzy się lista potencjalnych uczestników i ruszają z nimi rozmowy. Wszystko zależy od ich chęci i dostępności. Raczej będzie tak, że w 20. edycji wystąpią osoby, które pojawiły się w kilkunastu pierwszych seriach ‘Twoja Twarz Brzmi Znajomo’ niż w ostatnich” – informuje portal Wirtualne Media.

Według doniesień, producenci programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wciąż prowadzą wstępne rozmowy z artystami, ale istnieją trzy nazwiska, na których szczególnie zależy produkcji. Jak informuje Shownews.pl. Polsat chciałby, aby w jubileuszowymi sezonie udział wzięli między innymi Bartek Kasprzykowski, Agnieszka Włodarczyk i Maria Tyszkiewicz.

„Na razie lista uczestników nie jest jeszcze ostatecznie zatwierdzona i ciągle pojawiają się nowe propozycje. Pewnie nie zabraknie zwycięzców i finalistów, produkcja walczy o angaż Bartka Kasprzykowskiego, Agnieszki Włodarczyk czy Marii Tyszkiewicz” – twierdzi informator portalu

Warto jednak dodać, że lista uczestników nie jest jeszcze ostatecznie zatwierdzona. Nie zmienia to faktu, że na pewno czeka nas mnóstwo emocji i niespodzianek.

Czekacie na specjalne wydanie TTBZ?

Maciej Dowbor, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej