“Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Michał Wiśniewski w mocnych słowach skrytykował uczestników – widzowie poparli jurora!

5 listopada 2021
Przez: : MC

Michał Wiśniewski obecnie debiutuje jako juror programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tym razem w mocnych słowach wypowiedział się o uczestnikach show, a widzowie tłumnie przyznali mu rację. Co nie spodobało się wokaliście zespołu Ich Troje?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to muzyczny program, który doczekał się aż 15. edycji. Widzowie pokochali śledzić starania znanych osobistości, którzy na scenie wcielają się w znanych artystów. Warto dodać, że uczestnicy nie tylko śpiewają, ale również możliwie jak najbardziej upodobniają się do oryginalnego wykonawcy pod względem głosu, sposobie poruszania się czy gestykulacji. Uczestnicy współpracują z wieloma ekspertami, którzy szkolą ich ze śpiewu i tańca. Tuż przed występem gwiazdy są malowane, charakteryzowane i upodabniane do muzyków.

Zobacz także: Widzowie wytypowali, kto wejdzie do wielkiego finału TTBZ

Ich występy ocenia jury, w którego składzie zasiadało wiele znanych polskich gwiazd. Obecnie występy oceniają: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Gromee oraz Michał Wiśniewski.

Jurorzy Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Michał Wiśniewski skrytykował uczestników

Jednym z elementów każdego odcinka jest przyznawanie ocen. Robią to również uczestnicy programu i to właśnie tutaj Michał Wiśniewski doszukał się pewnych nieprawidłowości. Wokalista zespołu Ich Troje zauważył bowiem, że niektórzy uczestnicy przyznają punkty tym, których prywatnie lubią, a nie skupiają się na występach.

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna wystąpiła na scenie jako Kora

“Zdarzyła się w tym programie dwukrotnie taka sytuacja, która mnie bardzo zniesmaczyła. Odebraliście zwycięstwo Robertowi, za utwór Stinga zupełnie niesłusznie. Nie powinniście tego robić, dlatego, że on sobie absolutnie na to tego dnia zasłużył. Drugi raz zrobiliście to na pewno z Kasią Łaską, która zaśpiewała Montserrat Caballé po prostu światowo. Myślę, że byłoby absolutnie na miejscu, gdybyście dzisiaj, przyznając punkty, przyznali je według tego, co nosicie w sercu, co Wam może podpowiada trochę głowa, a nie wzajemna adoracja”skwitował Michał Wiśniewski.

Jak się okazuje, ze słowami jurora zgodziło się liczne grono widzów Twoja Twarz Brzmi Znajomo, którzy również zauważyli tą zależność.

Podzielacie zdanie Michała?

źródło: Instagram Twoja Twarz Brzmi Znajomo, facebook.com.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej