„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15”: Poznajcie pełny skład nowej edycji. Kto ma największe szanse na wygraną?

21 lipca 2021
Przez: : W.M.

Już niedługo widzów stacji Polsat czekają wielkie emocje. Na antenie Polsatu pojawi się 15. edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Produkcja przedstawiła już wszystkich uczestników. Kto ma największe szanse na wygraną?

Nowa edycja TTBZ

Nowa edycja uwielbianego przez widzów muzycznego programu stacji Polsat zbliża się wielkimi krokami. Już podczas jesiennej ramówki wyemitowane zostaną odcinki 15. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo i wiele wskazuje na to, że ten sezon będzie wyjątkowy. Poza plejadą gwiazd, które zdecydowały się na udział w programie, widzów czekają także zmiany w składzie jury. Kilka dni temu produkcja poinformowała o pierwszej osobie, której zabraknie w nowej edycji TTBZ. Po kilku latach z programem pożegnał się Kacper Kuszewski, którego miejsce niedługo zajmie Michał Wiśniewski. Posadę jurora stracił także Adam Strycharczuk, a wkrótce po tej nowinie poinformowano, że występy uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo oceniać będzie Gromee.

Zobacz także: Kolejny juror odchodzi z TTBZ. Poznajcie nowy skład.

Pełny skład 15. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo

15. edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo rozpocznie sie już we wrześniu. Niedawno produkcja zakończyła przedstawiać wszystkie gwiazdy, które zaprezentują swoje talenty wokalne i aktorskie na scenie TTBZ. Poznajcie 8 uczestników 15. edycji show.

Barbara Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan została przedstawiona jako pierwsza uczestniczka nowej edycji TTBZ. Zdaniem wielu fanów ma ogromne szanse na sukces w programie.

„Kocha śpiewać, kocha tańczyć i kocha grać 🎤💃🎭 A co najważniejsze, w każdej z tych dziedzin jest znakomita. Musicale to jej żywioł, bo ona się po prostu urodziła na scenie” – czytamy na oficjlanym profilu TTBZ

Robert Janowski

Niegdyś przez lata prowadził Jaka to melodia? w TVP. Wyjątkowo utalentowany aktor i muzyk. To pierwszy program, w którym Robert Janowski zaprezentuje się jako uczestnik.

„Robert Janowski @jan.owski – aktor, wokalista, prezenter telewizyjny, dziennikarz radiowy, kompozytor, poeta, pisarz. A z zawodu weterynarz 😉 Człowiek wielu talentów.”

Paulina Sykut-Jeżyna

Znana prezenterka telewizyjna swój talent wokalny zaprezentowała wiele lat temu, jako uczestniczka talent-show Idol.

„Od dziecka kocha śpiewać i wreszcie będziemy mogli ją zobaczyć w wielu różnych wcieleniach na scenie #Twojatwarzbrzmiznajomo”

Kasia Łaska

Głos Katarzyny Łaski wielu widzom, młodszym i starszym z pewnością kojarzy się z filmem Kraina Lodu. To ona zaśpiewała takie hity jak Mam te Moc czy Chcę uwierzyć snom.

„Ona ma tę moc! 💪 Pierwsza Polka, która zaśpiewała podczas ceremonii wręczenia Oscarów w 2020 roku. Wokalistka, aktorka musicalowa i dubbingowa 🎤🎼 – Kasia Łaska!”

Tomasz Ciachorowski

Jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów. Widzowie znają go z takich produkcji jak M jak miłość czy Na dobre i na złe. Jak poradzi sobie na scenie TTBZ? Z pewnością świetnie.

„Kocha pracę na planie i na teatralnych deskach 🎭 Oprócz dyplomu aktora, @tomek_ciachorowski ma też dyplom inżyniera! Miał projektować napędy okrętowe, ale upomniała się o niego scena”

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski zdobył popularność dzięki serialowi Rodzinka.pl. W 2019 roku wspólnie z partnerką wygrał pierwszą edycję Dance Dance Dance. Czy równie dobrze poradzi sobie w kolejnym programie?

„Wszyscy już wiedzą, że świetnie tańczy! A jak śpiewa? 🎤 Przekonamy się już wkrótce”

Krzysztof Chris Cugowski

Chris Cugowski, syn Krzysztof Cugowskiego – niegdyś wokalisty Budki Suflera, jest utalentowanym muzykiem oraz aktorem. Ogromnym sukcesem 23-latka jest udział w hitowej produkcji Netflixa Bridgertonowie.

„Chris ma dwie wielkie pasje: muzykę i aktorstwo. Muzyka jest nieodłączną częścią jego życia. Gra na pięciu instrumentach: gitarze, basie, pianinie, perkusji i ukulele”

Klara Williams

Klara to ostatnia uczestniczka 15. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Swoją przygodę z teatrem oraz muzyką rozpoczęła w 2014 roku i bez wątpienia doświadczanie to przyda się na scenie programu.

„Klara zagrała w filmach “Sługi Boże” i “Fuga”, a w ostatnim czasie również w “Jak pokochałam gangstera” i “Mistrz”. Niedawno dołączyła także do obsady serialu @pierwszamilosc”

Jak myślicie, który z uczestników 15. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo ma największe szanse na wygraną?

źródło: Instagram TTBZ

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej