“Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15”: Znamy cały skład! Kto został czwartym jurorem?

19 lipca 2021
Przez: : M.J

Po raz piętnasty widzowie na swoich ekranach zobaczą lubiany program stacji Polsat-Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kolejna edycja zapowiada się niezwykle ciekawie, gdyż nie brakuje gwiazd wśród uczestników programu, jak i w jury. Kto jako czwarty dołączył do jurorów? Jak się okazuje, Michał Wiśniewski może mieć konkurencję.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

Przez wszystkie edycje programu poznaliśmy całe mnóstwo gwiazd, które zaprezentowały nie tylko swój talent wokalny, ale również fenomenalnie odwzorowywały znane postaci ze świata show-biznesu. Choć wydawałoby się, że produkcja programu nie będzie już w stanie niczym nas zaskoczyć, to nic bardziej mylnego. Co chwilę w mediach pojawiają się kolejne informacje na temat uczestników i nowych jurorów.

Jury w 14. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Jak do tej pory wiadomo, że w 15. edycji TTBZ wystąpią takie znane osoby jak: Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Adam Zdrójkowski, czy Tomasz Ciachorowski. Nie gorzej wygląda stolik jurorski. W tej edycji nie zobaczymy w roli jurora Kacpra Kuszewskiego oraz Adama Strycharczuka. Miejsce jednego z nich zajmie sam Michał Wiśniewski, którego występy niejednokrotnie były odwzorowywane w programie.

Kto w takim razie dołączy do Michała Wiśniewskiego, Małgorzaty Walewskiej i Katarzyny Skrzyneckiej?

Pełen skład jury w 15. edycji TTBZ

Jak się okazuje, Michał Wiśniewski to nie jedynie głośne nazwisko. Obok czerwonowłosego showmana, Skrzyneckiej i Walewskiej zobaczymy popularnego producenta muzycznego. Gromee jest autorem tekstów, DJ’em i tworzy muzykę, która od lat leci w wielu rozgłośniach radiowych oraz w klubach.

Na oficjalnej stronie programu pojawił się wpis potwierdzający, że obok Walewskiej, Wiśniewskiego i KSrzyneckiej zasiądzie Gromee:

“Poznajcie naszego nowego jurora @Twojatwarzbrzmiznajomo 🎼⭐️🎧
Gromee @gromeeofficial – najpopularniejszy producent muzyczny i DJ w Polsce. Autor wielu przebojów znanych nie tylko w Polsce, ale i Europie. Jego wszystkie utwory na YouTube zostały odsłuchane już ponad 200 milionów razy… “

Zobacz także: Więcej informacji na temat Gromee’go!

15. edycja programu zapowiada się niezwykle ciekawie. Już jesienią będziemy mogli zobaczyć, jak w programie sprawdzili się nowi jurorzy.

Będziecie oglądać?

Źródło: Instagram TTBZ

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej