[TYLKO U NAS] Izabela Macudzińska padła ofiarą oszustwa – szokujące fakty w sprawie! [SCREENY]

9 lutego 2021
Przez: : MC

Izabela Macudzińska padła ofiarą oszustwa, a na jaw wyszły szokujące fakty w sprawie. Poznajcie szczegóły!

Izabela Macudzińska jest jedną z bohaterek programu “Królowe życia”. Od lat zajmuje się modą, a prowadzony przez nią butik “Just Unique” cieszy się ogromną popularnością i uznaniem. Gwiazda odpowiada za wszystkie projekty ubrań, wśród których znajdziemy sukienki, komplety, kombinezony, stroje kąpielowe i wiele innych.

Zobacz także: Iza Macudzińska w komplecie własnego projektu. To będzie HIT!

Izabela Macudzińska padła ofiarą oszustwa!

Iza włożyła ogrom pracy, aby stworzyć prestiżową markę, jednak w ostatnich dniach spotkała ją szokująca sytuacja. Spostrzegawczy internauci zauważyli, że jedna z firm skopiowała modele Izy. Na pierwszy rzut oka widać, że ubrania są niemalże identyczne nie tylko jeśli chodzi o krój, ale także wzór i kolor. To jednak nie koniec zaskakujących informacji.

Nasz informator doszedł do wiadomości, z których wynika, że osoba podrabiająca ubrania Izy, niegdyś sama robiła u niej zakupy i pozowała w strojach od “Just Unique”, co budzi kolejne kontrowersje w sprawie. Można przypuszczać, że dlatego ubrania są do siebie aż tak podobne.

Iza, jako twardo stąpająca po ziemi kobieta z pewnością nie zostawi tej sprawy. Jak dowiedział się nasz informator, skontaktowała się już z prawnikami, którzy pomogą rozwiązać tą sytuację i pociągnąć do odpowiedzialności osoby łamiące prawo. Co więcej, w aferę zaangażowały się także klientki Izy, które dotarły do szokujących i niezwykle istotnych informacji. Okazuje się, że osoba podrabiająca ubrania Izy postanowiła edytować swoje posty z 2019 roku, aby następnie zarzucić Macudzińskiej kopiowanie. Jak to już w życiu bywa, kłamstwo ma krótkie nogi. Na oficjalnym profilu marki na Facebooku doszło do podmiany zdjęć w starych postach. Sprytni internauci szybko wychwycili oszustwo i poinformowali o tym właścicielkę “Just Unique”.

Nie da się ukryć, że podobieństwo ubrań jest uderzające, zobaczcie sami:

Ponadto z informacji wynika, że zdjęcia w skopiowanych od “Just Unique” ubraniach zostały wykonane telefonem, który prawdopodobnie wtedy nie był jeszcze dostępny na rynku.

Warto podkreślić, że za przywłaszczenie własności intelektualnej grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub nawet pozbawienia wolności.

Trzymamy kciuki za Izę i pozytywne rozwiązanie sprawy!

źródło: instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej