Tymek Sobczyk: [wiek, You Can Dance, Instagram]

19 listopada 2021
Przez: : KS

Tymek Sobczyk jest jednym z szóstki uczestników pierwszej w Polsce edycji programu You Can Dance. Nowa generacja. Co więcej, młody tancerz ma duże szanse, aby zwyciężyć taneczne show. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Tymek Sobczyk: wiek

Okazuje się, że Tymek zalicza się do starszej grupy tancerzy, którzy zdecydowali się spróbować swoich sił w programie You Can Dance. Nowa generacja. Mianowicie, ma 14 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Nowej Wsi.

Co ciekawe, jego pasją zaraz po tańcu jest moda. Sam przerabia ubrania, przeszywa je i farbuje. Najbardziej ceni sobie fakt, że dzięki temu może wychodzić poza wszystkie modowe schematy. W przyszłości chciałby połączyć swoje dwie pasje, a więc zostać tancerzem i projektantem.

Natomiast w tańcu nastolatek ma okazję wyrażać swoje emocje. Na scenie opowiada o swoich uczuciach bez słów, a przy tym robi to w taki sposób, że urzeka wszystkich widzów.

Zobacz także: Co wiemy o Milenie Zdzuj z You Can Dance. Nowa generacja?

Tymek Sobczyk: You Can Dance. Nowa generacja

Przygoda Tymka z tańcem tak na poważnie rozpoczęła się, kiedy miał 9 lat. Właśnie wtedy wraz z koleżanką poszedł na zajęcia taneczne. Spodobało mu się na tyle, że postanowił kontynuować treningi. Namówił mamę, która zgodziła się zapisać go do grupy.

Tymon najlepiej czuje się w stylach jazz i modern. Na swoi koncie ma już niemałe sukcesy. Mianowicie, zdobył tytuł Mistrza Polski, ale także Europy i Świata w kategorii jazz dance juniors.

Oprócz tego, młody tancerz na treningach skupia się także na akrobatyce i balecie, co na pewno jest pomocne przy niektórych choreografiach. Często szkoli się także indywidualnie pod okiem choreografów i instruktorów.

Uczestnik You Can Dance. Nowa generacja jest jednym z szóstki młodych tancerzy, którzy są o krok od wygranej pierwszej edycji. Myślicie, że Tymek pokona konkurencję?

Tymek Sobczyk You Can Dance
Tymon Sobczyk w You Can Dance. Nowa generacja

Tymek Sobczyk: Instagram

Tymon prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @stymekk. Na chwile obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 6 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej