Połącz się z nami

Tyszka zaskoczony szybką karierą El Dursi! Nie tego się spodziewał?

Z życia gwiazd

Tyszka zaskoczony szybką karierą El Dursi! Nie tego się spodziewał?

Marcin Tyszka w jednym z wywiadów ocenił karierę uczestniczki programu „Top Model”, Klaudii El Dursi. Fotograf nie ma wątpliwości, że to dopiero początek tego, co tak naprawdę ma nam do zaoferowania! Jak jego zdaniem spisała się w roli prowadzącej „Hotel Paradise”? Zobaczcie! Tyszka zaskoczony szybką karierą El Dursi!

Klaudia El Dursi w bardzo krótkim czasie wypłynęła na szerokie wody polskiego show-biznesu. Pomimo tego, że przed udziałem w programie „Top Model” miała wiele obaw ze względu na swój wiek (w lutym Klaudia obchodziła 31 urodziny), to bez wątpienia były one na wyrost. Jak już wiemy, udział w modowym show był tylko trampoliną do jej kariery, a ona bardzo szybko dostała angaż do kolejnego projektu stacji TVN.

Już od dłuższego czasu Klaudia przebywa na Bali, gdzie kręcony jest program „Hotel Paradise”. To właśnie w tej produkcji po raz pierwszy sprawdziła się w roli prowadzącej i choć opinie na jej temat są nieco podzielone, to jak stwierdził Marcin Tyszka, Klaudia cały czas się rozkręca!

Zobaczcie, co sądzi na temat nowej roli, w której możemy oglądać modelkę!

Tyszka zaskoczony szybką karierą El Dursi!

Jak przyznał w wywiadzie dla portalu „Jastrząb post”, z ciekawości oglądnął kilka odcinków. Już na wstępie zaznaczył, że kibicuje Klaudii w tym nowym dla niej wyzwaniu:

„Byłem ciekaw, jak to wygląda. Rzeczywiście obrazki przepiękne, można się przenieść na wakacje. Kibicuję oczywiście Klaudii”

Jakiś czas temu, o czym pisaliśmy TUTAJ, Marcin na swoim Instagramie zamieścił post, w którym podkreślił, że to bardzo dobrze, iż modelka wzbudza skrajne emocje wśród fanów „Hotelu Paradise”. Jego zdaniem skoro każdy cię lubi, to tak naprawdę nikt cię nie lubi:

„Jeżeli wszyscy cię lubią, to nikt cię nie lubi. Myślę, że Klaudia musi się teraz rozkręcić. To są dopiero pierwsze odcinki i to jest dla niej taka pierwsza próba z kamerą w roli prowadzącej i z tego, co wiem, tam będzie coraz lepiej”

Jak również zaznaczył nie tylko jego, ale wszystkich jurorów programu „Top Model” zaskoczyło to, że tak szybko wypłynęła na szerokie wody polskiego show-biznesu i dostała tak duży projekt do poprowadzenia:

„Klaudia na pewno jest wygrana i ja to wiedziałem już podczas trwania programu, że ona nie zginie. Zaskoczyło nas wszystkich to, jak szybko jej się udało zdobyć bardzo fajną propozycję i bardzo ciekawy projekt”

Jak również dodał, wielu uczestników modowego show zrobiło kariery nie tylko w telewizji, ale również w mediach społecznościowych!

My nie mamy wątpliwości, że Klaudia jeszcze nie raz zaskoczy nas swoją osobą w nowej roli. Bez wątpienia, to właśnie teraz ma swoje pięć minut i musi kuć żelazo, póki gorące!

Też myślicie, że Klaudia na dłużej zagrzeje miejsce w polskim show-biznesie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry