Połącz się z nami

Uczestniczka „Love Island” zaręczyła się! Pokazała pierścionek!

Marietta Fiedor z narzeczonym.

Z życia gwiazd

Uczestniczka „Love Island” zaręczyła się! Pokazała pierścionek!

Uczestniczka Love Island na swoim Instagramie pochwaliła się szczęśliwą nowiną. Na jej palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy. Choć pierwsza edycja randkowego reality-show już dawno za nami, to wierni fani tego formatu na pewno pamiętają Mariettę Fiedor. Zobaczcie, jak prezentuje się pierścionek.

Pierwsza edycja Love Island

Pierwsza edycja randkowego reality-show była hitem. W programie poznaliśmy kilkunastu singli i singielek, którzy przyszli do willi miłości, aby poznać swoją drugą połówkę. Jedną z uczestniczek była Marietta Fiedor, która w programie nawiązała bliższą relację z Frankiem Rumakiem. Marietta i Franek dotarli do finału, jednak koniec końców program wygrali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Para kontynuowała swoją relację po powrocie z willi miłości, jednak po pewnym czasie ich drogi rozeszły się i teraz każdy z nich układa sobie życie osobno.

Uczestniczka Love Island od tamtej pory jest aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych i to właśnie tam jakiś już czas temu pokazała swojego partnera.

Choć na naszych ekranach nie tak dawno końca dobiegła 3. edycja programu Love Island, to uczestnicy pozostałych sezonów doskonale wiedzą, jak dokonać tego, aby cały czas było o nich głośno. Tym razem to właśnie Marietta pochwaliła się szczęśliwą nowiną.

Zaręczyny Marietty Fiedor

Ze zdjęć, które pojawiają się na Instagramie Marietty możemy zobaczyć, że wraz z ukochanym przebywają na Dominikanie. To właśnie w tym rajskim zakątku świata partner uczestniczki Love Island postanowił się oświadczyć. Musimy przyznać, że wybrał iście rajską scenerię. Podpis pod zdjęciami brzmi:

„I said yes! ❤️🙈🌴 (Powiedziałam tak!)”

Pod postem Marietty pojawiło się całe mnóstwo gratulacji od internautów. Na jednym ze zdjęć możemy również zobaczyć pierścionek zaręczynowy:

„Aaaaaaa❤️❤️❤️❤️🔥🔥 ale CUDNIE!!! Gratulacje!!!!”

„Gratulacje ❤️❤️❤️❤️”

„Omg!!! Idziecie, jak STRZAŁA 🤩❤️ gratulacje!!! 😘😘”

Pierścionek zaręczynowy Marietty Fiedor.
Pierścionek zaręczynowy Marietty.

Nie pozostaje nam nic innego, jak również przyłączyć się do powyższych gratulacji. Życzymy dużo szczęścia!

Zobacz także: Marietta pokazała nowy biust. Różnica jest widoczna gołym okiem!

Źródło: Instagram Marietty Fiedor

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry