Uczestniczka „Rolnik szuka żony” została mamą! Wybrała dla córki oryginale imię!

20 lipca 2023
Przez: : M.J

Jedna z uczestniczek programu Rolnik szuka żony urodziła. Krystyna Kamińska, która wystąpiła w drugim sezonie reality-show, pochwaliła się szczęśliwą nowiną na swoim profilu w mediach społecznościowych. Wybrała dla córki piękne imię.

Wierni widzowie reality-show stacji TVP na pewno pamiętają Krystynę Kamińską, która zdecydowała się na udział w programie i była jedną z kandydatek Roberta Filochowskiego. Choć wiele wskazywało na to, że to właśnie Krysia ma szansę na zdobycie serca rolnika, to finalnie jej się to nie udało.

Robert ostatecznie wybrał Agnieszkę, z którą następnie stanął na ślubnym kobiercu. Co więcej, para doczekała się dwóch synów-Tomasza i Adama. Kilka lat później okazało się, że pochodząca z Ukrainy uczestniczka jest w związku z kobietą.

W 2020 roku panie pochwaliły się zawartym związkiem małżeńskim. Ślub odbył się w Edynburgu, a następnie uczestniczka Rolnik szuka żony, podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie szczęśliwą nowiną. Wówczas pojawiło się mnóstwo gratulacji, które płynęły od internautów zarówno do Krysi, jak i do jej żony Agnieszki.

Krystyna i Agnieszka / fot. Instagram.

Teraz na swoim profilu Krystyna ogłosiła, że jej córka jest już na świecie.

Krystyna z Rolnik szuka żony urodziła

19 lipca na InstaStory pokazała pierwsze zdjęcie maleństwa i dołączyła do niego uroczy opis. Jak również zdradziła, wybrała dla córki imię Greta.

“Greta. 18.07.2023. 3,260 g. Poród to żywioł! Jak tylko dojdę do siebie, opiszę naszą historię porodową”

Uczestniczka „Rolnik szuka żony” została mamą /fot. Instagram.

Przed narodzinami Krystyna często dzieliła się na Instagramie ciążowymi zdjęciami. Na kilku pozuje wraz z żoną i choć jeszcze niedawno panie ogłosiły swoje rozstanie, to wiele wskazuje na to, że problemy w związku już za nimi. Świadczą o tym bez wątpienia wpisy, które widnieją na profilu Krystyny.

ZOBACZ TAKŻE: Ciężarna uczestniczka “Rolnik szuka żony” ROZSTAŁA SIĘ Z ŻONĄ! Wydała oświadczenie!

Kocham cię. Dziękuję, dziękuję, że jesteś! Miłość zawsze zwycięży. Rodzina jest najważniejsza!

Nam nie pozostaje nic innego, jak pogratulować i życzyć wszystkiego, co najlepsze dla mamy i maleństwa.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej