Uczestniczka „Top Model” urodziła! Pokazała wzruszające zdjęcie!

11 listopada 2021
Przez: : M.J

Uczestniczka siódmej edycji uwielbianego przez widzów programu Top Model po raz pierwszy została mamą. Od kiedy Żaklina ogłosiła, że spodziewa się dziecka, coraz chętniej pokazywała swoje ciążowe krągłości. Teraz okazuje się, że pociecha modelki jest już na świecie.

Top Model 7

Niemal każda edycja modowego programu pozwala jego uczestnikom zagościć w świecie mody, jak i w polskim show-biznesie. Jedną z uczestniczek programu, która bez wątpienia zapadła w pamięci widzów była Żaklina Ta Dinh. Swoją oryginalną urodą zachwyciła nie tylko jurorów, ale także widzów. Przypomnijmy, że kiedy decyzją jury musiała opuścić program, to właśnie Michał Piróg ponownie przywrócił ją do Top Model, jednak nie udało się jej sięgnąć po główną nagrodę.

Żaklina Ta Dinh.
Żaklina w programie Top Model.

Żaklina wykorzystała rozgłos wokół swojej osoby i po zakończonym programie zaczęła prężnie działać na swoim Instagramie. Profil dziewczyny obserwuje już ponad 500 tysięcy internautów i to właśnie tam swojego czasu ogłosiła, że jest w ciąży.

Zobacz także: Żaklina Ta Dinh jest w ciąży! Ogłosiła to pokazując kolaż zdjęć!

Żaklina Ta Dinh ciąża

Była uczestniczka Top Model chętnie publikowała przepiękne zdjęcia ciążowe, na których prezentowała swoje krągłości. Na profilu influencerki znajdziemy również zdjęcia z jej ukochanym. Musimy przyznać, że niektóre z fotografii wprost zapierają dech w piersiach.

Na uwagę na pewno zasługują również zdjęcia z baby shower. Impreza ta jest coraz bardziej popularna w naszym kraju, a przyszłe mamy z wielkim rozmachem organizują przyjęcia, z okazji przyjścia na świat swojej pociechy. Wówczas Ta Dinh zdradziła swoim obserwatorom, że oczekuje na przyjście na świat córeczki, dla której wybrała bardzo niespotykanie imię Liya.

Zobacz także: Bajeczny baby shower Agnieszki Hyży! Poznaliśmy płeć dziecka?

Żaklina Ta Dinh.
Żaklina zdradziła imię córeczki.

Uczestniczka Top Model została mamą

Jak się okazuje, Liya jest już na świecie. Tą informacją świeżo upieczona mama również podzieliła się z nami na swoim Instagramie, pokazując pierwsze zdjęcie z córeczką.

“Rodzinka w komplecie💕 #newbornbaby #family #babygirl” – napisała Żaklina

Pod postem Żakliny momentalnie pojawiło się wiele gratulacji. My oczywiście do nich dołączamy.

Źródło: Instagram Żakliny Ta Dinh

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej