Uczestnik programu “Kanapowcy” został ojcem! Zobaczcie, o kim mowa

Słowa kluczowe:
kanapowcyreality-showTTV
27 kwietnia 2021
Przez: : J.J

Jeden z bohaterów programu TTV – Kanapowcy powitał na świecie swoją kolejną pociechę. Dumny tata pochwalił się informacją tą na swoim Instagramie, gdzie w komentarzach nie ma końca gratulacji. Sami zobaczcie.

Kanapowcy – program TTV

Kanapowcy to historia kilku mężczyzn, którzy przez złe nawyki żywieniowe i brak aktywności fizycznej nie czują się komfortowo ze swoim ciałem. W programie pokazana jest ich codzienność oraz ich bliskich, których często również dosięga ten sam problem. Kamery produkcji pokazują zmagania mężczyzn do zrzucenia zbędnych kilogramów. Uczestnicy mają również wsparcie trenera, zagwarantowaną ścisłą dietę, treningi pod okiem specjalisty oraz opiekę lekarską. Program cieszy się dużym zainteresowaniem w naszym kraju i skupia przed telewizorami masę widzów.

Jeden z uczestników został ojcem

Informacja ta obiegła media społecznościowe. Mowa o Piotrze, który w życiu zawodowym pracuje jako przedstawiciel handlowy w branży żywieniowej. Dodatkowo prowadzi pensjonat. W domu bohater reality-show ma wsparcie swoich dwóch córek i żony. W ciągu drugiej edycji Piotr pochwalił się, że raz jeszcze zostanie ojcem i niedługo na świecie powita swoją pociechę.

Zobacz także: Więcej informacji o życiu Piotra.

Kilkanaście godzin temu na profilu uczestnika Kanapowców – Piotra pojawił się wpis, że przywitał on na świecie już swoje kolejne dziecko. Jest nim Olek – pierwszy syn. Dumny tata nie kryje radości. Uczestnik Kanapowców zaprezentował zdjęcie z synkiem, informując:

„Cześć jestem Oluś, urodziłem się 21.04.2021 ważę 3030 g i mam 51 cm. Jestem trzecim szczęściem moich rodziców i kochanym bratem moich siostrzyczek. Pozdrawiam 👶❤😁”

Pod wpisem posypało się wiele komentarzy z gratulacjami, w których internauci życzą rodzicom dużo siły w tym wyjątkowym dla nich czasie.

My również przyłączamy się do internautów i serdecznie gratulujemy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz