Ujawniono majątek Friza – ta kwota zwala z nóg!

22 stycznia 2022
Przez: : MC

Friz to niekwestionowana gwiazda polskiego YouTube’a. Karol Wiśniewski ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów, ale i mnóstwo… pieniędzy. Ujawniono jego majątek. Możecie się zaskoczyć!

Karol “Friz” Wiśniewski, założyciel Ekipy

Kilka słów o Karolu

Karol Friz Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych polskich twórców w serwisie YouTube. Swoją przygodę w mediach rozpoczął już w 2010 roku, kiedy to tworzył content związany z grami. Z czasem postanowił się nieco przebranżowić i stworzył słynną Ekipę, która doczekała się kilkumilionowej publiki.

Zobacz także: Ekipa szuka pracowników – znamy wymagania

Ekipa Friza nie tylko regularnie publikuje filmy w sieci, ale również rozwija karierę muzyczną. W ubiegłym roku ich płyta okazała się absolutnym hitem, a na koncertach zjawiały się tysiące fanów. Trudno nie wspomnieć również o słynnych lodach Ekipy, które szturmem podbiły sklepy, a zainteresowanie nimi przewyższyło najśmielsze oczekiwania. Podobnie jest w przypadku innych produktów sprzedawanych przez Ekipę, takich jak napoje, przybory szkolne czy gadżety.

Karol Wiśniewski prywatnie związany jest z członkinią Ekipy – Weroniką Wersow Sową. Para kilka miesięcy temu zaręczyła się.

Majątek Friza

Trzeba przyznać, że Karol świetnie radzi sobie w biznesie. Nic więc dziwnego, że dwukrotnie pojawił się w rankingu Forbesa, a ponadto uplasował się na 21. miejscu na liście 40. najbogatszych Polaków, którzy nie ukończyli jeszcze 40. roku życia. Szacuje się, że Friz otrzymuje około 2-3 tys. zł za milion wyświetleń, co przekłada się na miesięczny zysk około 20 tys. zł. Do tego zarabia wynajmując mieszkania, sprzedając płyty oraz pozostałe przedmioty dostępne w sklepie.

Zobacz także: Friz kupił dom za 7 mln zł!

W programie Duży w Maluchu Wiśniewski wyznał, że rocznie jego firmy generują zyski na poziomie około 10 mln. Z kolei Wprost postanowił obliczyć majątek Friza. Z ich szacunków wynika, że kwota ta może opiewać nawet 151 mln zł.

Spodziewaliście się takiej kwoty?

źródło: Instagram Karola Wiśniewskiego, o2.pl, Wprost

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej