Ukochana polskiego youtubera walczy o życie po udarze mózgu! “coś co stało się w sekundę, będziemy naprawiali przez miesiące”

21 maja 2022
Przez: : M.J

Znany YouTuber Rezigiusz już jakiś czas temu poinformował o problemach zdrowotnych swojej partnerki. Tym razem dodał poruszający post, w którym zdradził, że stan zdrowia jego ukochanej nadal jest niepewny, a dziewczynę czeka długie leczenie.

Kim jest ReZigiusz?

Rezigiusz, a tak naprawdę Remigiusz Wierzgoń jest jednym z czołowych twórców działających na polskim YouTube. W sieci obecny jest od wielu lat i można śmiało powiedzieć, że jest również jednym z pierwszych youtuberów w naszym kraju, który właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych stał się popularny.

Działa w sieci od 2010 roku i przez ten czas zgromadził pokaźne grono fanów. Profil Rezigiusza na Instagramie obserwuje 1,5 MLN internautów, natomiast w serwisie YouTube Rezi zgromadził niemal 4,5 MLN widzów.

Widzowie doskonale mogą również kojarzyć Rezigiusza z programu The Voice of Poland, gdzie był jednym z prowadzących oraz z programu The Brain. Genialny umysł, gdzie wówczas zasiadał w jury.

Ostatnio popularny w sieci Rezi poinformował za pośrednictwem Instagrama o chorobie swojej dziewczyny. YouTuber nie zdradził jednak, z jakiego powodu jego dziewczyna Werka trafiła do szpitala.

Zobacz także: Rezigiusz odchodzi z sieci! Walczy o zdrowie ukochanej!

Rezigiusz z Werką.
Rezigiusz z dziewczyną.

Tym razem dodał nieco obszerniejszy wpis, w którym poruszony zdradził nieco więcej na temat stanu zdrowia swojej ukochanej.

Dziewczyna Rezigiusza przeszła udar mózgu

Jak podkreślił na wstępie, miesiąc temu jego życie odwróciło się do góry nogami. Jak się okazuje, Werka (dziewczyna Reziego) przeszła udar mózgu.

“Dokładnie miesiąc temu, moja najbliższa mi osoba, ukochana, dostała rozległego udaru mózgu. Wyrządził on ogromne szkody, ale dzielnie z tym walczymy ❤️‍🩹.”

Następnie youtuber zaapelował o swoich obserwatorów, aby pilnowali corocznych badań. Dodał również, że znika na jakiś czas z sieci, co wydaje się zrozumiałe w obecnej sytuacji.

“Mówię Wam o tym z kilku powodów… 🥺 Pierwszy, to zachęcenie i namówienie Was do badań-krwi, ciała i kontrolowania co roku swojego organizmu. Drugi powód to informacja, że nadal nie będzie mnie w sieci przez jakiś czas. Całą swoją uwagę skupiłem na Werce. Sytuacja jest nadal dynamiczna i dopóki się nie uspokoi, nie wyobrażam sobie funkcjonować jak dawniej”.

Jak również podkreślił, w sieci wciąż pojawiają się jego najnowsze filmy. Choć są bez jego udziału, to w obecnej sytuacji montowane są przez osoby z zespołu YouTubera. Na koniec dodał:

“Czwarty powód to prośba. Trzymajcie proszę kciuki za Werkę ✌🏻❤️ coś co stało się w sekundę, będziemy naprawiali przez miesiące.”

Pod postem Reziego nie brakuje słów wsparcia. My również trzymamy kciuki za szybki powrót Werki do zdrowia.

Zobacz także: Jacek Rozenek wraca do zdrowia po udarze mózgu!

Źródło: Instagram Rezigiusza

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej