Połącz się z nami

Ukochany Wieniawy pokazał zdjęcie taty i brata! Młodszy Baron to niezłe ciacho!

Z życia gwiazd

Ukochany Wieniawy pokazał zdjęcie taty i brata! Młodszy Baron to niezłe ciacho!

Aleksander Milwiw-Baron, o którym zrobiło się w mediach głośniej za sprawą jego związku z Julią Wieniawą, z okazji Dnia Ojca, na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazał rodzinną fotografię. Na zdjęciu jest też młodszy brat Baron. Zobaczcie, jak są do siebie podobni!

Aleksander Milwiw-Baron jest w polskim show-biznesie już od wielu lat. Swoje pierwsze kroki stawiał ze swoim zespołem „Afromental”, z którym działa i koncertuje po dzień dzisiejszy. Większy rozgłos zyskał dzięki programom „The Voice Of Poland” i „The Voice Of Kids”, gdzie w fotelu jurora zasiadł wraz ze swoim kolegą z zespołu, Tomsonem. Ma on bardzo charakterystyczny styl i wszyscy kojarzą go z jego długimi dredami.

Nie ma co ukrywać, że jego popularność znacznie wzrosła, od kiedy spotyka się z Julią Wieniawą, a ich związek jest na językach niemal wszystkich portali plotkarskich. Ta dwójka ma bez wątpienia teraz swoje pięć minut w show-biznesie i doskonale wie jak to wykorzystać.

View this post on Instagram

SLAYIN

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Dzień Ojca w mediach społecznościowych spowodował, że gwiazdy zaczęły pokazywać prywatne zdjęcia z domowych albumów ze swoimi ojcami. Jedną z osób, która pokusiła się pokazać swojego tatę na Instagramie był Aleksander Milwiw-Baron. Jednak to nie tato Barona skradł całe zdjęcie, ale jego młodszy brat! Kim jest i co robi? Zobaczcie!

Na fotografii, którą Baron umieścił w Dzień Ojca, pozuje na niej ze swoim tatą i młodszym bratem.

„Jaki ojciec tacy synowie! Like father like sons! Adam, Piotr i Aleksander Milwiw-Baronowie ?‍?‍???? Wszystkiego najlepszego Ben G! ?”– podpisał fotografię Aleksander.

Wszystkich trzech panów łączy miłość do muzyki. Tato Barona jest saksofonistą jazzowym, a brat gra w zespole „Pink Freud” Wojciecha Mazolewskiego. Młodszy Brat Barona skradł całe zdjęcie. Jest on wykształconym muzykiem i multiinstrumentalistą. Od lat śpiewa i gra w zespołach, jednak nie zrobił on takiej kariery jak jego starszy brat.

Adam Milwiw-Baron zwrócił ogromną uwagę zdjęciem opublikowanym przez swojego brata. Pod fotografią od razu pojawiły się pytania, kim jest przystojniak ze zdjęcia, a wiele osób zauważyło, że cała trójka ma takie same uśmiechy.

„Uśmiechy wszyscy takie same ???”
„Jaki przystojny brat”
„Pan Tata taki troche Tede bez wlosow”
– czytamy pod zdjęciem.

Jednak musimy zmartwić niektóre dziewczyny, którym w oko wpadł młodszy z Baronów, gdyż jest on już zajęty. Jego ukochaną jest saksofonistka z zespołu „The Lions”, Magdalena Milwiw-Baron.

Cała trójka na zdjęciu wygląda wspaniale i na pierwszy rzut oka widać, że mają ze sobą bliski kontakt. Bez wątpienia tato jest dumny ze swoich synów, że poszli w jego ślady! A może doczekamy się jakiegoś trio w wykonaniu Milwiw-Baronów?!

Co myślicie o tym?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry