Połącz się z nami

Ups…Nowakowska całkiem przypadkowo wygadała płeć swojego dziecka!

Nowakowska całkiem przypadkowo wygadała

Z życia gwiazd

Ups…Nowakowska całkiem przypadkowo wygadała płeć swojego dziecka!

Dzisiejszego ranka media obiegła zaskakująca wiadomość – Ida Nowakowska jest w ciąży! Od tej pory prezenterka „Pytania na śniadanie” nie schodzi z ust Polaków. Wiele osób zastanawia się zapewne jakiej płci będzie dziecko małżeństwa. My mamy swoje typy! Ups…Nowakowska całkiem przypadkowo wygadała płeć swojego dziecka!

Widzowie dzisiejszego odcinka „Pytanie na śniadanie” z samego rana otrzymali niemałą dawkę emocji. Jak się okazało, jedna z prowadzących – Ida Nowakowska jest w ciąży. Tancerka ogłosiła to dość niespodziewanie w momencie, gdy rozmowa w studiu toczyła się na temat oznajmiania przez gwiazdy informacji o ciąży.

Co ciekawsze, Ida jest już w szóstym miesiącu ciąży, co świadczy o tym, że wyjątkowo długo udało się jej utrzymać wiadomość o swoim stanie w tajemnicy przed mediami, co nie zdarza się często. Jeszcze dziś informowaliśmy Was, kiedy tancerka urodzi swoją pierwszą pociechę. Zobaczcie tutaj: Ida Nowakowska w ciąży! Wiemy, kiedy urodzi!

Ida postanowiła podziękować wszystkim za ogrom gratulacji, które spływają do niej od samego rana. Z tej okazji podzieliła się romantycznym zdjęciem ze swoim ukochanym. Zobaczcie, bo takie fotografie w jej przypadku to rzadkość!

Ups…Nowakowska całkiem przypadkowo wygadała płeć swojego dziecka!

Nowakowska nie schodzi z ust fanów śniadaniówki. Wiele osób zastanawia się zapewne jakiej płci będzie pierwsza pociecha Idy – czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka. Do tej pory prowadząca nie pochwaliła się tą informacją. Wiele do myślenia dało jednak stwierdzenie przyszłej mamy, która w ferworze emocji wyznała na wizji:

„Dziękuję za tą niespodziankę, będę to pamiętać do końca życia…zaczął się ruszać, jak szalony!” – powiedziała wyraźnie wzruszona.

Ups…Nowakowska całkiem przypadkowo wygadała płeć swojego dziecka!

„Zaczął” to rodzaj męski, co oznaczać może, że Ida i Jack przywitają na świecie synka, jednak tego nie możemy być do końca pewni. Nie pozostaje nam jednak nic innego, jak czekać na potwierdzoną informację od samych rodziców, którzy miejmy nadzieję, podzielą się nią jeszcze przed szczęśliwym rozwiązaniem.

Jak obstawiacie? Myślicie, że Ida i Jack faktycznie spodziewają się synka?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry