Uroczy filmik z udziałem Henia Majdana! UWAGA – to najsłodsze, co dzisiaj zobaczycie!

17 marca 2021
Przez: : J.J

Henio Majdan to prawdziwa gwiazda w naszym kraju. Choć chłopczyk nie ma jeszcze roku na swoim koncie ma wielu fanów, którzy chętnie oglądają zdjęcia i nagrania, które jego dumni rodzice prezentują w sieci. Zobaczcie kolejne z nich – ten widok chwyta za serce! Uroczy filmik z udziałem Henia Majdana!

View this post on Instagram

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan)

Majdanowie – życie rodzinne

Małgorzata i Radosław Majdanowie tworzą jeden z najpopularniejszych związków małżeńskich w świecie polskiego show-biznesu, choć początkowo mało kto dawał im szansę. Kiedy doszło do ich pierwszego spotkania, każde z nich miało już na swoim koncie związki małżeńskie, pomimo tego para związała się ze sobą w 2013 roku, a trzy lata później wzięła ślub. Majdanowie wychowywali i opiekowali się synami Małgosi z wcześniejszego małżeństwa – Stanisławem i Tadeuszem, jednak bardzo marzyli o wspólnym dziecku.

Henryk Majdan

Majdanowie długo starali się, by stać się rodzicami. Po długiej i wymagającej cierpliwości drodze w końcu się udało. Henryk – bo tak nazwali synka rodzice, przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku. Kiedy Małgosia była w ciąży byliśmy świadkami licznych zdjęć z ciążowym brzuszkiem, po szczęśliwym rozwiązaniu to chłopczyk zdominował profile swoich sławnych rodziców.

Zobacz także: Radek z synkiem na wzruszającej fotografii. Co za widok!

View this post on Instagram

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan)

Zdjęcia i nagrania Henryka

Zarówno Radosław, jak i Małgorzata chętnie prezentują na swoich profilach zdjęcia i filmiki synka. Mały Henio, choć nie skończył jeszcze roczku, jest jednym z najpopularniejszych dzieci w polskim show-biznesie i ma grono fanów, którzy oczekują jego kolejnych ujęć.
Dziś na profilu Radka pojawił się uroczy filmik z udziałem Henia Majdana. Chłopczyk siedzi przed lustrem i daje buziaki…swojemu odbiciu.

Nagranie to zachwyciło internautów. To tylko niektóre z licznych komentarzy, w których internauci komplementują widok małego Henia:

“Ale całuśny😍ciekawe po kim😂”

“Henio jest boski 💙 💙 💙”

“Radosc z patrzenia na bobasa 😍”

“Dzieci są najcudowniejsze na świecie 😍😍😍”

“Cóż za słodycz !!!😍😍”

Całuśny Henio skradł Wasze serca?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej