Urszula Brzezińska-Hołownia: [wiek, mąż, dziecko, ciąża, kim jest?]

3 grudnia 2019
Przez: : KS

Urszula Brzezińska-Hołownia jest żoną byłego prowadzącego program Mam Talent i dziennikarza – Szymona Hołowni. Jego odejście z show i plany na przyszłość związane z polityką, są w sieci bardzo często komentowane. W związku z tym sprawdźmy, kim jest jego małżonka!

Urszula Brzezińska-Hołownia: żona Szymona Hołowni

Prezenter i autor wielu książek miał w planie wystartować w wyborach prezydenckich i tak też zrobił. Z tego względu, internauci zaczęli interesować się bardziej jego życiem prywatnym. Co za tym idzie, również jego najbliższą rodziną. Mimo to, że od wielu lat jest związany z polskim show biznesem, dotychczas unikał rozgłosu i zagłębiania się w osobiste sprawy. Okazuje się, że na co dzień wiedzie spokojne życie w domku pod Warszawą w otoczeniu ukochanych osób. Żona polityka przyszła na świat w 1988 roku.

Urszula Brzezińska-Hołownia: czym się zajmuje?

Trzeba przyznać, że kobieta pracuje w rzadko spotykanym zawodzie. Mianowicie jest zawodowym oficerem i pilotem myśliwca MiG-29. Co więcej, w swoim oddziale jest jedyną kobietą. Bezsprzecznie musi cechować ją duża odwaga i opanowanie. Oprócz tego musi potrafić również odnaleźć się w typowo męskim świecie. Obecnie przynależy do Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim.

Urszula Brzezińska i Szymon Hołownia

Co ciekawe, para poznała się podczas nagrywania jednego z odcinków programu Mam Talent. Mężczyzna razem z drugim prowadzącym Marcinem Prokopem mieli do odegrania scenę na jednym z psów startowych właśnie w jednostce Brzezińskiej. Od tamtej pory, czyli 2014 roku tworzą związek.

Hołownia i Urszula Brzezińska.
Szymon Hołownia z żoną.

Urszula Brzezińska-Hołownia: dzieci

Urszula i Szymon doczekali się córeczki Mani. Przed świętami Bożego Narodzenia 2021 ogłosili, że po raz drugi oczekują przyjścia na świat potomka.

Zobacz także: Szymon Hołownia po raz drugi będzie tatą.

Urszula Brzezińska-Hołownia: Instagram

Wszystko wskazuje na to, że żona polityka nie prowadzi swojego profilu w żadnym z mediów społecznościowych. Niemniej jednak wspólne zdjęcia pary znajdziemy na profilu Szymona Hołowni.

Źródło: Wikipedia / Instagram Szymona Hołowni

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej