Urszula Dębska: [wiek, Pierwsza miłość, partner, Instagram]

3 kwietnia 2020
Przez: : KS

Urszula Dębska niewątpliwie należy do grona najpopularniejszych aktorek serialowych. Oprócz pracy na planie, znajduje także czas na realizowanie pasji, jaką są podróże. Kim jest Ula Dębska?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Urszula Dębska (@urszula_debska)

Urszula Dębska: wiek

Aktorka pochodzi z Warszawy, lecz przez kilka lat razem z rodziną mieszkała w Sopocie. Urodziła się 11 października 1987 roku, a więc ma 34 lata. Na zajęcia teatralne zaczęła chodzić już kiedy była dzieckiem. Jednakże, zdecydowała się studiować prawo na Uniwersytecie Warszawskim, z którego zrezygnowała na trzecim roku. Jej pasją są podróże, sport, a poza tym jest wielbicielką zwierząt.

Urszula Dębska: filmy

W pierwszych spektaklach teatralnych występowała już jako dziecko. W 2000 roku dołączyła do obsady serialu Plebania i wtedy właśnie jej kariera zaczęła nabierać tempa. Dotychczas zagrała kilka epizodycznych ról w polskich produkcjach telewizyjnych. Wzięła także udział w programie Taniec z gwiazdami, gdzie w parze z Wojciechem Jeschke zajęli szóste miejsce.

Zobacz także: Kim jest Wojciech Jeschke?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@urszula_debska)

Urszula Dębska: Pierwsza miłość

Rola w serialu Pierwsza miłość zapewniła jej największą rozpoznawalność. Wciela się tam w Sabinę Weksler już od 12 lat. Mimo, że jej bohaterce nie zawsze sprzyja los, cieszy się dużą sympatią wśród telewidzów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@urszula_debska)

Urszula Dębska: partner

W sieci wielokrotnie pojawiały się plotki, że Dębska jest związana z kolegą z planu Pierwszej miłości – Michałem Malinowskim. Niestety, żadne z nich przez cały ten czas nie odniosło się do tych pogłosek. Na ich profilach w serwisach społecznościowych, znajdziemy wspólne zdjęcia między innymi z podróży.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@urszula_debska)

Urszula Dębska: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @urszula_debska. Jak już wspomnieliśmy, jest tam bardzo aktywna, a na chwilę obecną jej profil obserwuje już ponad 180 tysięcy użytkowników. Aktorka dodaje wiele zdjęć z planów i sesji zdjęciowych, a także podróży aktywności fizycznych. Nagrywa również liczne relacje, gdzie komunikuje się ze swoimi fanami.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@urszula_debska)

źródło: Instagram Urszuli Dębskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej