Urszula Karpała: [wiek, zawód, Farma 2, Instagram]

31 grudnia 2022
Przez: : M.J

Urszula Karpała jest jedną z kobiet, które zdecydowały się na udział w drugiej edycji programu stacji Polsat- Farma. Co wiadomo na temat uczestniczki tego reality-show? Dlaczego zgłosiła się do programu?

Urszula Karpała: wiek

Ula ma 46 lat i przyjechała na farmę ze Zwolenia. Uwielbia podróżować i czerpać inspiracje z natury. Jej pasją jest moda oraz aranżacja wnętrz. Uwielbia otaczać się pięknymi rzeczami i ma ogromne poczucie estetyki. Jak sama mówi o sobie, jest zaradna i pozytywna. Ceni w sobie swoją wrażliwość i jak twierdzi, niczego się nie boi. Uważa również, że w jej towarzystwie każdy czuje się dobrze i to niezależnie od wieku.

Urszula Karpała: zawód

Ula jest bizneswoman, a od niemal dwudziestu lat wspiera rodzinną działalność gospodarczą, którą jest butik odzieżowy. Praca jest jej pasją, dzięki czemu czuje się spełnioną kobietą. Dzięki swojej pracy pomaga kobietom odnaleźć swój styl i to właśnie sprawia jej najwięcej satysfakcji.

Urszula Karpała: Farma 2

Ula do programu zgłosiła się dla zabawy i aby przeżyć kolejną przygodę w swoim życiu. Liczy na to, że pozna ciekawych ludzi oraz zarazi pozostałych uczestników swoim pozytywnym podejściem do życia.

ZOBACZ TAKŻE: “Farma 2”: Jak wygląda nowa Farma? Gdzie zamieszkają uczestnicy 2. edycji programu?! [ZDJĘCIA]

Czy to właśnie Ula zostanie drugim Super Farmerem i wygra 100 tys. złotych? O tym przekonamy się już niebawem, gdyż druga edycja programu Farma startuje 2 stycznia 2023 roku na antenie stacji Polsat.

Urszula Karpała: Instagram

Ulę na Instagramie znajdziecie pod nazwą #ulakarpala. Choć jeszcze przed rozpoczęciem programu liczba jej obserwatorów sięgała zaledwie 400 osób, to nie mamy wątpliwości, że po emisji reality-show poszybuje ona w górę.

Źródło: polsat.pl /Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej