Połącz się z nami

Vasilis wyrzucony z domu Wielkiego Brata! Co przeskrobał? [BIG BROTHER 2]

Rozrywka

Vasilis wyrzucony z domu Wielkiego Brata! Co przeskrobał? [BIG BROTHER 2]

W programie „Big Brother” nareszcie zaczęło się coś dziać. W domu Wielkiego Brata zostało już tylko osiem osób i trzeba przyznać, że dopiero teraz zaczyna się gra o główną nagrodę, którą jest 100 tysięcy złotych. Dlaczego Vasilis musiał opuścić dom Wielkiego Brata? Zobaczcie, Vasilis wyrzucony z domu Wielkiego Brata!!

W tym tygodniu w programie „Big Brother” jesteśmy świadkami tygodnia Apokalipsy. Jak mogliśmy zobaczyć, żarty naprawdę się skończyły, a Wielki Brat nie jest już tak pobłażliwy dla mieszkańców, jak wcześniej. W niedzielę zostały nominowane dwie osoby, którymi są Kamil i Ewa. Tę dwójkę wyraźnie ciągnie ku sobie i nie raz byliśmy świadkami ich zalotów, zobaczcie TUTAJ! Jak widzimy również, w tym tygodniu w programie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie!

Do nominowanych Kamila i Ewy dołączyła trójka mieszkańców za niestosowanie się do rozkazów Wielkiego Brata. Tak więc już w tą niedzielę, 10 listopada dowiemy się kto pożegna się z programem. Przypomnijmy, że nominowani w tym tygodniu są: Kamil, Ewa, Sławina, Martyna i Vasilis. Ten ostatni w tym tygodniu miał na pieńku z Wielkim Bratem i musiał zostać ukarany!

Vasilis wyrzucony z domu Wielkiego Brata!

Vasilis miał w tym tygodniu najtrudniejsze zadania podczas całego swojego pobytu w programie. Wielki Brat kazał mu pilnować pozostałych domowników, aby wszyscy skrupulatnie przestrzegali zasad, jakie panują w tym tygodniu w jego domu. Mężczyzna miał dopilnować, aby jego współmieszkańcy nie leniuchowali w ciągu dnia, jak miało to miejsce do tej pory. Ich już słynne „turbo drzemki” zostały całkowicie zakazane i to właśnie tego miał dopilnować Vasilis. Jednak nie mógł liczyć na wsparcie całej grupy, którzy za nic mieli jego prośby i rozkazy. Tym samym uczestnik nie wywiązał się ze swojego zadania.

W domu Wielkiego Brata po raz kolejny pojawił się Przemysła Karda, który jako pierwszy odpadł z programu. Zafundował on mieszkańcom morderczy trening. Po zakończonym treningu Vasilis usłyszał od Wielkie Brata, że ma opuścić, jego dom!

Od razu uspokajamy fanów Vasilisa, bo nie został wyrzucony z programu, ale za karę musiał spędzić parę godzin poza domem. Głodny, wyziębiony i zmęczony mógł tylko się przyglądać, jak jego koledzy zajadają się i spędzają czas w cieple. Został również zwolniony z roli przywódcy, a jego miejsce zajęła Ewa. Żeby wrócić do domu, musiał wymyślić sobie karę, którą była całonocna warta przy telefonie, przez który w tygodniu Apokalipsy z mieszkańcami mogli kontaktować się kosmici.

Pomimo tego, że Vasilis nadal jest w domu Wielkiego Brata to już w niedzielę może się naprawdę pożegnać z programem. Czy tak będzie? O tym przekonamy się już niebawem!

Kogo obstawiacie, że opuści dom Wielkiego Brata?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry