Viki Gabor wypowiedziała się na temat Ali Tracz! Co sądzi o jej piosence konkursowej?

25 listopada 2020
Przez: : J.J

Zwyciężczyni zeszłorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2019- Wiktoria Gabor wypowiedziała się na temat tegorocznej kandydatki, która będzie reprezentowała nasz kraj już w najbliższą niedzielę – 29 listopada. Zobaczcie, co sądzi o Ali oraz o jej piosence! Viki Gabor wypowiedziała się na temat Ali Tracz!

Wielkimi krokami zbliżamy się do tegorocznego finału Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2020. Warto zauważyć, że ostatnie, dwa finały bezsprzecznie należały do naszego kraju. W 2018 roku główną nagrodę wygrała Roksana Węgiel wykonując utwór “Anyone I Want To Be”. Rok później sukces młodziutkiej artystki podzieliła Wiktoria Gabor z singlem “Superhero”.

Wielki, tegoroczny finał odbędzie się 29 listopada. Tego dnia do walki o najlepszy głos stanie 12 młodych ale i bardzo uzdolnionych uczestników, a w tym Ala Tracz, która będzie reprezentowała nasz kraj. Młodziutka wokalistka zaprezentuje utwór „I’ll Be Standing”.

View this post on Instagram

A post shared by Ala<3 (@ala_tracz)

Jak się okazało, Ala Tracz wystąpi podczas finału jako szósta uczestniczka, co oznacza, że będzie prezentowała swój utwór dokładnie w połowie wszystkich finalistów.

View this post on Instagram

A post shared by Ala<3 (@ala_tracz)

Viki Gabor wypowiedziała się na temat Ali Tracz!

Wiele osób zastanawia się, jak poradzi sobie młodziutka piosenkarka i czy podzieli losy dwóch starszych koleżanek. Swoje zdanie na ten temat postanowiła wyrazić zeszłoroczna zwyciężczyni Viki Gabor. W rozmowie z portalem “Telemagazyn” szczerze oceniła 9-latkę oraz jej piosenkę konkursową:

“Ala jest świetną osobą, ma bardzo fajny charakter. Jest taka śmieszna, ma taką fajną energię. Ja bardzo lubię ludzi z taką energią, bo chce się z nimi pracować, tworzyć, więc to jest naprawdę super, a piosenka myślę, że jest czad. W ogóle jest odlot z tą piosenką. Jest taka fajna, eurowizyjna, w ucho wpada” – podsumowała młodszą koleżankę Viki.

A Wy, co uważacie o 9-letniej Ali Tracz?

Zobaczcie również: Eurowizja Junior 2020. Wiemy, która w kolejności wystąpi Ala Tracz. Ma szansę wygrać? oraz Eurowizja Junior 2020: Zmiany w głosowaniu online! Co oznacza to dla naszej reprezentantki?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz