Połącz się z nami

Viola Kołakowska nie daje o sobie zapomnieć – skomentowała śmierć Krzysztofa Krawczyka!

Viola Kołakowska skomentowała śmierć Krawczyka

Z życia gwiazd

Viola Kołakowska nie daje o sobie zapomnieć – skomentowała śmierć Krzysztofa Krawczyka!

Śmierć Krzysztofa Krawczyka poruszyła całą Polskę. Do tych przykrych wydarzeń postanowiła odnieść się Viola Kołakowska. Wypowiedź aktorki wzbudza niemałe kontrowersje. Poznajcie szczegóły!

Krzysztof Krawczyk nie żyje

W Poniedziałek Wielkanocny zmarł wybitny muzyk – Krzysztof Krawczyk. Informacja ta pogrążyła w żałobie całą Polskę. Warto wspomnieć, że zaledwie kilkanaście dni przed śmiercią, muzyk trafił do szpitala. Okazało się, że mimo przyjętej szczepionki zaraził się koronawirusem. Dwa dni po powrocie do domu zmarł. Miał 74 lata. Wydarzenia te skomentowała Viola Kołakowska.

View this post on Instagram

A post shared by Obcas.pl (@obcas.pl_official)

Zobacz także: Transmisja z pogrzebu Krzysztofa Krawczyka
Zobacz także: Te rzeczy zostaną włożone do trumny Krawczyka

Viola Kołakowska odniosła się do śmierci Krawczyka

Viola nie kryje się ze swoimi poglądami. Wielokrotnie podważała skuteczność szczepionek, maseczek jak i istnienie pandemii koronawirusa. Aktorka otwarcie głosi swoje teorie, które w ostatnim czasie wzbudziły sporo kontrowersji. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu w mediach głośno było o chorobie Andrzeja Piasecznego. Viola uznała, że nie jest to prawda, a rzekome zarażenie koronawirusem służy artyście m.in. do promowania swojej nowej płyty.

Zobacz także: Viola uderza w Piaska

W ostatnich tygodniach Kołakowska odniosła się również do Anny Lewandowskiej zarzucając, że modelka prezentująca ubrania z kolekcji Ani pokazuje znaki masońskie.

Tym jednak razem Viola Kołakowska postanowiła skomentować śmierć Krzysztofa Krawczyka. Zrobiła to za pośrednictwem Instagrama, na którym powiedziała:

„Bardzo sobie go ceniłam jako artystę. Bardzo lubiłam jego głos (…) Jest to przykre, ale właśnie o to chodzi, że Krzysztof Krawczyk zaszczepił się i po szczepieniu miał kontakt z wirusem. Dlatego ci, którzy się szczepią, mogą w taki sposób zakończyć swój żywot, przy zderzeniu się z wirusem. Normalnie ten wirus nic by nie zrobił złego (…) Można byłoby go przejść bez żadnych objawów. Nawet by [niezaszczepieni – przyp. red.] nie wiedzieli, że mieli kontakt z tym czy innym wirusem. W sytuacji, kiedy przyjęli szczepionkę, to ten kontakt może się zakończyć w taki fatalny sposób. Dlatego jeszcze raz: nie szczepcie się, to nie jest szczepionka, która ma was ochronić przed tym, czy innym wirusem. Nie szczepcie się” – zaapelowała

Viola Kołakowska skomentowała śmierć Krzysztofa Krawczyka. Co o tym myślicie?

źródło: Instagram Violkakolakowska

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry