W czym Kaźmierska pójdzie do ślubu? Będziecie zaskoczeni!

19 lutego 2020
Przez: : J.J

Dagmara Kaźmierska od pewnego czasu podsyca plotki o swoim przyszłym małżeństwie. Dziś, pojawiła się informacja w czym być może zobaczymy ją na ślubnym kobiercu! Musicie to zobaczyć! W czym Kaźmierska pójdzie do ślubu? Będziecie zaskoczeni!

Dagmara Kaźmierska od lat wywołuje uśmiech na twarzach fanów programu “Królowe Życia”. Fani pokochali ją za poczucie humoru i dystans do świata.
W zeszłym sezonie programu, podczas ślubu Edzi, który odbył się w romantycznej Wenecji wspomniała, że również chciałaby przeżyć to samo, co przyjaciółka. Pewien czas temu wyznała również tajemniczo, że jest bardzo zakochana. Jednak wszystkie informacje o nowym partnerze królowej osnute są tajemnicą. W jednym z wywiadów wychwalała swojego partnera:

“Jest bardzo dobrym człowiekiem, wyrozumiałym. Jest cierpliwy. Znosi moje wszystkie te jazdy. Kocha mnie. Porządny jest, ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził. To, że jest przystojny, to się dziwię, że on mnie chce.” – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Zaledwie dzień temu w sieci pojawiło się zdjęcie Dagmary z tajemniczym mężczyzną. W mediach zaczęto wówczas snuć spekulacje, kim jest jej towarzysz. Fani zapewne mogli pomyśleć, że jest to miłość Dagmary. Nie jest to jednak prawdą.

W czym Kaźmierska pójdzie do ślubu? Będziecie zaskoczeni!

Dziś, w sieci pojawił się wywiad z Dagmarą, która wyjaśniła kim jest jej towarzysz ze zdjęcia powyżej. Jak podaje “Jastrząbpost“:

“To zdjęcie to jest bardzo zabawna historia. To jest mój przyjaciel reżyser Królowych Życia. Pan Piotr Wąsiński. Powiedziałam mu, że zobaczy, co będzie jak zdjęcie się pojawi, a on mi powiedział: a niech będzie.” – powiedziała Dagmara.

Królowa dodała również, że niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Wiele z fanek kobiety zastanawia się zapewne, czy słynąca z barwnych kreacji królowa szuka już idealnej sukni ślubnej. Jak się okazuje Kaźmierska nie szykuje na zaś kreacji, ponieważ różnie może się potoczyć. Ślub być może odbędzie się w pośpiechu, zatem nie ma szans na jakiekolwiek plany:

“Na pewno stanę na ślubnym kobiercu. Ale nie z Piotrusiem. Żadnych sukien nie mam, bo różnie może być. Może na biegu trzeba będzie wziąć ślub w dresie. Nie wiem jak będzie. Ale ślub jest w planach, zobaczymy. Na razie to jest tajemnica. Jak mówię o miłości to mam błysk w oku.”

Co uważacie o podsycanych przez Dagmarą informacjach o jej ślubie? Kiedy się odbędzie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz