Połącz się z nami

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” na Netflixie! Kiedy premiera?

News

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” na Netflixie! Kiedy premiera?

Ze względu na pandemię koronawirusa, w naszym kraju zostały odwołane wszystkie premiery kinowe. Nie wiadomo kiedy będziemy mogli wybrać się do kina i tym samym producenci filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” mają niespodziankę dla kinomaniaków! Film będziemy mogli zobaczyć w serwisie Netflix! Kiedy premiera? Zobaczcie!

Cały świat aktualnie zmaga się z epidemią koronawirusa. Kolejne państwa zamykają granice. Zamknięte są również placówki oświatowe, jak i kina, teatry oraz muzea. Odwołanych zostało również wiele programów, które leciały w naszych telewizorach na żywo np. ” Taniec z Gwiazdami”, czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W Polsce mamy dopiero początek epidemii, która rozprzestrzenia się w naszym kraju w zatrważającym tempie. Rząd apeluje do społeczeństwa o pozostanie w domach i zachowaniu jak największych środków ostrożności.

Jak się okazuje, producenci filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” wyszli z propozycją dla fanów tego typu produkcji filmowych. Jak wiemy, jedną z głównych ról w filmie gra Julia Wieniawa i to właśnie na jej profilu w social-mediach pojawił się oficjalny komunikat, że pierwszy polski slasher będzie do zobaczenie na platformie Netflix! Kiedy premiera?

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” na Netflixie!

Julia Wieniawa poinformowała swoich fanów, że już teraz film jest dostępny na platformie Netflix!

„NETFLIX. TERAZ. BANG 😈 @wlesiedzisniezasnienikt Ze względu na to, że nie można chodzić do kina, premiera naszego filmu odbędzie się dziś na @netflixpl 🎥 I tym oto sposobem jest to pierwszy polski slasher i pierwszy polski film prezentowany jako jako Netflix Originals 🔥 Miłego seansu. Film jest już dostępny”

Nie da się ukryć, że wiele osób ucieszyło się z takiego obrotu sprawy. Jak czytamy w komentarzach na profilu Julki, niejedna osoba czekała na to, aby zobaczyć tę produkcję:

„chciałam iść o kina na niego i już rezerwuje wieczór 😍😘”

„Fajnie, z chęcią obejrzę 🤗”

„Oo super, będzie oglądane 🤩🍿”

Jak wiemy, nie jest to pierwszy film, który nie będzie miał swojej premiery w kinie, ale właśnie na platformie streamingowej. Jak możemy się dowiedzieć, również „Sala Samobójców. Hejter” w reżyserii Jana Komasy jest już dostępna na platformie Player.pl.

Jesteście ciekawi, jak wyszedł pierwszy polski slasher? Bo my bardzo! Życzymy miłego seansu!

TUTAJ zobaczycie oficjalny zwiastun filmu!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry