W takim wydaniu Kaźmierskiej jeszcze nie widzieliście! Jako 20-latka wyglądała obłędnie! WOW!

18 grudnia 2020
Przez: : M.J

W takim wydaniu Kaźmierskiej jeszcze nie widzieliście. Królowa życia, jako 20-letnia kobieta miała na swojej głowie bujną czuprynę. Jak również zaznaczyła w opisie do zdjęcia, wówczas nie potrzebowała grama makijażu, bez którego i tak wyglądała zjawiskowo! Zobaczcie!

Dagmary Kaźmierskiej bez wątpienia nie trzeba przedstawiać widzom, którzy od lat śledzą jej losy w programie „Królowe życia”. To właśnie tam już w pierwszym sezonie poznaliśmy szaloną i żyjącą według własnych zasad Dagmarę Kaźmierską. Wraz ze swoimi przyjaciółmi i synem Conanem nie raz bawiła nas do łez, a jej teksty już powoli stają się kultowe.

Zobaczcie: Rozbrajający komentarz Dagmary Kaźmierskiej! Tylko ona mogła to powiedzieć!

Każdy widz doskonale wie, że Dagmara uwielbia dbać o siebie. Rzadko kiedy możemy zobaczyć ją bez makijażu, czy w nieułożonych włosach. Kocha wszystko, co się świeci i nic w tym dziwnego, bo jak na Królową życia przystało, uwielbia nosić biżuterię, która trzeba przyznać, nie należy do najskromniejszych.

Kaźmierska, od kiedy stała się popularna, bardzo aktywnie prowadzi również swój profil na Instagramie. Co więcej, już niebawem przekroczy MILION obserwatorów, co jest zadziwiającym wynikiem i niejedna znana osoba, chciałaby ich tylu mieć na swoim profilu.

To właśnie tam często wraca wspomnieniami do dawnych lat. Znajdziemy tam wiele zdjęć z czasów jej młodości. Niemniej jednak to, które pojawiło się teraz, zachwyciło jej fanów. Zobaczcie, jak przez 25 lat zmieniła się Królowa życia!

W takim wydaniu Kaźmierskiej jeszcze nie widzieliście!

Zdjęcie 20-letniej Dagmary Kaźmierskiej wyraźnie zachwyciło internautów, w komentarzach nie brakuje słów zachwytu. Uwagę bez wątpienia zwraca bujna czupryna 20-letniej Dagmary:

„Przepiękne zdjęcie❣️❣️❣️ boska Bogini❣️❣️❣️ kocham ❤️”

„Nic się Pani nie zmieniła prócz koloru włosów 😊Pozdrawiam”

„Na tym zdjęciu widać, jaki synuś podobny do mamusi😍😍”

Kaźmierska jak zawsze na swój sposób podpisała fotografię. Jak zaznaczyła, to były piekne dni w Stambule. Dodała również, że uwielbia bronz i okres, kiedy nie musiała zaczynać dnia od nakładania makijażu:

“💖TO BYŁY PIĘKNE DNI 💖PO PROSTU PIĘKNE DNI 💖Stambuł 95’💖Tyle lat…Jak widać na załączonym obrazku 😜KOBIETY LUBIĄ BRĄZ , A SŁOŃCE O TYM WIE 🤣🌞🌞🌞🌞KOBIETY LUBIĄ BRĄZ SOLARA GRZEJE SIĘ 🤣🤣🤣🙈Uwielbiam to miasto , słońce i solarium 😜😜😜🤷‍♀️🇹🇷🇹🇷🇹🇷 @zycie_po_turecku 🚿❤️🇹🇷❤️Boże 😇Gdzie te dni , że człowiek oprócz pomadki nie potrzebował grama makijażu 😢💖A teraz dzień musi od szpachli zaczynać 😜😜😜🤷‍♀️🤦‍♀️Buziaki dla wszystkich Pań ❤️❤️❤️”

Trzeba przyznać, że 20-letnia Dagmara Kaźmierska była przepiękną kobietą, którą zresztą jest po dziś dzień. A Wam, jak się podoba Królowa życia w wieku 20 lat?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej