Wacław „Wac Toja” Osiecki: [wiek, Fame MMA, partnerka, Instagram]

3 lutego 2023
Przez: : M.J

Wacław Osiecki zdobył dużą popularność w świecie polskiego rapu. 3 lutego zaliczy swój debiut na gali Fame MMA 17, która odbędzie się w Krakowie. Co wiadomo na temat młodego muzyka? Jak wygląda jego życie prywatne i zawodowe? Jeśli jesteście ciekawi tych informacji zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu!

Wacław „Wac Toja” Osiecki: wiek

Wacław znany jest szerzej pod pseudonimem Wac Toja. Mężczyzna urodził się w 1994 roku, co oznacza, że w roku 2023 skończy 29 lat. Jest raperem, a jego znakiem rozpoznawczym jest unikalny głos. Młody uzdolniony muzycznie artysta jest częścią QueQuality.

Raper Wac Toja
Wac Toja

Wacław „Wac Toja” Osiecki: Rap

Wiele osób zwraca uwagę na wyjątkowy głos i zmysł muzyczny młodego rapera, którego debiut rozpoczął się już 8 lat temu, czyli w 2015 roku! Występował w 4 edycji „Młodych Wilków” akcji Popkiller. Wydawnictwo, do którego należy raper to QueQuality. Na swoim koncie ma już liczne albumy.

Wacław „Wac Toja” Osiecki: Fame MMA 17

Wac Toja zaliczy swój debiut na gali Fame MMA 17, która odbędzie się 3 lutego w Tauron Arenie w Krakowie. Młody raper pięści skrzyżuje z Sebastianem Fabijańskim.

ZOBACZ TAKŻE: FAME MMA 17: KARTA WALK. Gdzie i kiedy oglądać?

Wacław „Wac Toja” Osiecki: partnerka

Niewiele wiadomo na temat życia uczuciowego mężczyzny. Wacław nie zamieszcza w mediach społecznościowych żadnych zdjęć w obecności kobiety, co świadczyć może o tym, że jest singlem.

Wacław „Wac Toja” Osiecki: Instagram

Rapera znajdziecie oczywiście w mediach społecznościowych, gdzie bardzo aktywnie prowadzi swój profil. Instagram Wacława zgromadził już ogromną ilość obserwujących go osób – blisko 200 tysięcy. Co znajdziecie na profilu muzyka? Zdjęcia i filmy pokazujące jego życie prywatne, jak i zawodowe. W ostatnim czasie młody raper poświęca dużo miejsca występowi na Fame MMA, pokazując, jak przygotowuje się do walki z Fabijańskim.

Źródło: Instagram Wacława Osieckiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej