Wakacyjna sukienka Lewandowskiej polskiej marki! Dostaniecie ją w przyzwoitej cenie!

2 lipca 2022
Przez: : M.J

Ania Lewandowska niejednokrotnie dzieliła się z internautami ciekawymi stylizacjami. Większość z nich nie była jednak za tania i mało kto mógłby pozwolić sobie na taką modową perełkę w swojej garderobie. Zobaczcie nową stylizację Lewandowskiej, którą dostaniecie w wyjątkowo korzystnej cenie. Idealnie przyda się w ciepłe, letnie dni.

Styl Ani Lewandowskiej

Anna Lewandowska to jedna z najsłynniejszych trenerek w naszym kraju. Kiedy jednak zrzuca z siebie sportowy outfit zazwyczaj prezentuje się w ciekawych stylizacjach zwracających wzrok nie tylko mediów ale i internautów. Ania na co dzień wybiera styl sportowy, kiedy jednak bierze udział w różnego rodzaju wydarzeniach zazwyczaj decyduje się na elegancką stylizację.

Niejednokrotnie informowaliśmy Was o kreacjach Ani Lewandowskiej, które były szeroko komentowane przez internautów. Warto jednak zwrócić uwagę, że trenerka niejednokrotnie wybiera drogie stylizacje, których ceny opiewają na kilka tysięcy złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowska w stylowej spódnicy za blisko 10 tysięcy złotych! Warta swojej ceny?

Wakacyjna sukienka Lewandowskiej

Ania Lewandowska zaprezentowała na jednej z najnowszych relacji ujęcia w ciekawej, letniej sukience. Sprawdziliśmy jej markę i cenę. Jak się okazuje, wakacyjna kreacja Lewandowskiej pochodzi od polskiej marki Le Prive. Jej model to BIANCA FLEUR ROUGE. Sukienkę tę dostaniecie w przyzwoitej cenie.

Sukienka mini na ramiączkach w rockowy print w kwiaty, która dzięki gumkowaniu z tyłu dopasowuje się do różnego rodzaju sylwetek kosztuje 419 zł.

Świetnie będą pasować do niej zarówno sandałki jak i trampki. Sukienka dobrze skomponuje się także z jeansową kataną.

ZOBACZ TAKŻE: Ania Lewandowska w mocno wyciętym stroju kąpielowym. Wiemy, gdzie i w jakiej cenie kupicie podobny!

Wakacyjna kreacja Lewej
Sukienka Ani Lewandowskiej

Jak podoba się Wam sukienka Ani Lewandowskiej? Warta swojej ceny?

Źródło: Instagram Ani Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej