Połącz się z nami

Waleria i Piotr dadzą sobie drugą szansę? Uczestnik „Love Island” zabrał głos!

Waleria i Piotr

Z życia gwiazd

Waleria i Piotr dadzą sobie drugą szansę? Uczestnik „Love Island” zabrał głos!

Waleria i Piotr swego czasu byli jedną z najpopularniejszych par wszystkich edycji Love Island. Nieoczekiwanie doszło do ich rozstania, jednak czy byli kochankowie dadzą sobie drugą szansę? Piotrek zabrał głos w sprawie.

Waleria i Piotr z Love Island

Love Island to cieszący się ogromną oglądalnością program randkowy, który doczekał się już czterech edycji. W ostatnim sezonie poznaliśmy wiele ciekawych osobowości, a wielu z nich może pochwalić się ogromną popularnością oraz pokaźnym gronem fanów. Wśród nich jest Waleria i Piotr, którzy poznali się właśnie w programie. Ich miłość rodziła się przed kamerami, a widzowie byli świadkami rosnącego uczucia, które połączyło tą dwójkę.

Waleria i Piotr dotarli aż do finału Love Island, ostatecznie zajmując 2. miejsce. Po zakończeniu produkcji ich relacja nie zakończyła się. Wręcz przeciwnie, dostrzec można było pogłębiające się uczucie.

Nawet kilka miesięcy po zakończeniu 3. edycji randkowego show, widzowie i internauci z zapartym tchem śledzili i śledzą po dziś, losy uczestników. Zarówno Waleria jak i Piotrek aktywnie działają w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których są w stałym kontakcie ze swoimi fanami. To właśnie z Instagrama dowiedzieliśmy się o rozstaniu Islandersów.

Zobacz także: Powód rozstania Walerii i Piotra
Zobacz także: Waleria po rozstaniu diametralnie zmieniła fryzurę

Szansa do powrót

Informacja dotycząca rozstania pary poruszyła media. Nie da się ukryć, że uczestnicy Love Island skradli serca ogromnej części widzów, którzy martwią się o ich losy.

Na dniach Piotr dał swoim obserwatorom możliwość zadania pytań. Wielu z nich pytało o Walerię, tęsknotę i szansę na ich powrót do siebie. Z odpowiedzi Piotra dowiadujemy się, że byli kochankowie wciąż mają ze sobą kontakt, a Piotr nie kryje tęsknoty za byłą dziewczyną. Ponadto zapewnił swoich widzów, że ich uczucie było w pełni szczere.

Szczerość uczuć
Tęsknota za Walerią
Walka o związek
Piotr tęskni za Walerią

Doceniacie szczerość Piotra? Myślicie, że ich miłość rozkwitnie na nowo?

źródło: Instagram Piotra / Love Island

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry