Waleria potwierdziła rozstanie z Piotrkiem! Kolejna para z “Love Island” się rozstała!

5 września 2021
Przez: : M.J

Choć domysły na temat rozstania Walerii i Piotrka pojawiały się już od jakiegoś czasu, to dopiero teraz finalistka Love Island 3 potwierdziła, że to koniec. Zdradziła również powód rozstania. Co poróżniło tę dwójkę?

Love Island 3

Za nami już trzy edycje randkowego reality-show. Na naszych ekranach leci czwarta edycja Love Island, jednak nadal nie milkną echa w mediach na temat uczestników poprzednich sezonów. Jedną z najbardziej lubionych przez widzów par w hiszpańskiej willi byli Waleria i Piotrek.

Waleria i Piotrek
Waleria Szewczyk i Piotrek Jakimczuk.

Przez wiele tygodni mogliśmy śledzić, jak rozwija się ich relacja na naszych oczach. Piotrek, który do programu dołączył nieco później, niemal od razu zdobył serce Walerii. W programie przeszli test, kiedy mężczyźni przeprowadzili się do Casa Amore, a następnie kontynuowali swoją relację po powrocie z Hiszpanii.

Choć od jakiegoś już czasu ich fani zaczęli podejrzewać, że w związku tej dwójki nie dzieje się najlepiej, to dopiero teraz uczestniczka Love Island potwierdziła rozstanie. Dlaczego zdecydowali się na taki krok?

Zobacz także: Waleria wyprowadziła się od Piotrka. Co się stało?

Waleria i Piotrek rozstali się

Na Instagramie Walerii pojawiło się oświadczenie, w którym zaznaczyła, że jej związek z Piotrkiem to już przeszłość. Jak również zdradziła, to odległość spowodowała, że ich relacja nie przetrwała próby czasu. Dodajmy, że Piotrek mieszka na co dzień we Wrocławiu, a Waleria w stolicy:

“Motylki, rozstaliśmy się, nie jestem już z Piotrkiem. Nie będę się rozpisywać.. przykro mi strasznie, ale przegraliśmy z odległością. Wiem, że jeszcze parę dni temu mówiłam, że jesteśmy razem, ale potrzebowałam czasu, aby to wszystko sobie poukładać i nadal go potrzebują. Dlatego będę wdzięczna za brak pytań o szczegóły, ponieważ to nasze prywatne życie. Dziękuję wam bardzo za wsparcie jesteście najlepsi”– czytamy na Instagramie Walerii.

Waleria rozstała się z Piotrem.
Waleria poinformowała o rozstaniu.

Jak widzimy normalne życie po wyjściu z hiszpańskiej willi często weryfikuje relacje Islandersów. Niemniej jednak zarówno Walerii, jak i Piotrkowi życzymy wszystkiego, co najlepsze.

Spodziewaliście się?

Źródło: Instagram Walerii Szewczyk / Piotr Jakimczuk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz