Połącz się z nami

„Warsaw Shore 16”: Już dziś premierowy odcinek! Poznajcie skład ekipy

Skład nowego sezonu Warsaw Shore

Rozrywka

„Warsaw Shore 16”: Już dziś premierowy odcinek! Poznajcie skład ekipy

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów w polskiej telewizji. Swoją premierę miał już w 2013 roku, a my byliśmy świadkami piętnastu sezonów. Dziś premiera najnowszego, szesnastego, w którym na nowo zobaczymy imprezowe popisy uczestników. Poznajcie pełen skład ekipy!

Reality-show Warsaw Shore

Ekipa z Warszawy od lat pokazuje widzom, jak wygląda według niej prawdziwe imprezowanie. Uczestnicy nie stronią od alkoholu, przygodnych romansów i zabawy do białego rana. W ciągu wielu lat doczekaliśmy się już 15 sezonów, a w tym wielkiego grona uczestników, którzy w mniejszy lub większy sposób zyskali popularność i sławę. Warto zwrócić uwagę, że wiele osób, które dziś już nie występują w programie nadal pozostają na językach ludzi. Wśród nich należy wyróżnić Małą Anię, które oczekuje przyjścia na świat swojej pierwszej pociechy, Stiflera, który niedawno wydał książkę i wciąż liczy na wielką sławę w świecie show-biznesu, czy Elizkę i Trybsona, którzy założyli rodzinę i wychowują wspólnie dwie pociechy.

Mała Ania
Mała Ania z Warsaw Shore

Zobacz także: Kiedy urodzi Mała Ania?

Już dziś kolejna edycja Warsaw Shore, w której ekipa wyruszy na podbój nadmorskich klubów. Jest to już szesnasty sezon kontrowersyjnego reality-show, w którym po raz kolejny zobaczymy imprezowe życie ekipy.

Skład w 16 sezonie

Producenci dozowali nam informacje o tym, kogo zobaczymy w nowym sezonie. Na pewno szeregi zasili weteranka ekipy z Warszawy – Ewelona, o czym informowaliśmy Was pewien czas temu.

Oprócz Ewelony w ekipie zobaczymy Spikera, który dołączył do ekipy w 10. sezonie, Don Kasja, który zaczął imprezować w 11. sezonie, Divę, który zasilił szeregi w 12. sezonie, Milenę, którą poznaliśmy w 13. edycji oraz Arnolda, który dołączy do ekipy w 14. edycji. Oprócz tego na nowo zobaczymy imprezowe popisy Lenki, Jeza, Patrycji, Oliwki, i Kamila którzy zagościli w szeregach ekipy w poprzednich, piętnastym sezonie.

Do ekipy zawita również nowy uczestnik – Michał Sarnowski – Sarna.

Będziecie oglądać?

Źródło: Instagram Warsaw Shore

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry