Połącz się z nami

„Warsaw Shore 16”: Poznajcie nowego uczestnika! Będzie łamał kobiece serca?

Warsaw Shore 16 uczestnicy

Rozrywka

„Warsaw Shore 16”: Poznajcie nowego uczestnika! Będzie łamał kobiece serca?

Wielkimi korkami zbliżamy się do kolejnej edycji popularnego reality-show Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy, które wzbudza niemałe kontrowersje w naszym kraju. Nowy sezon równa się nowym imprezom, twarzom oraz wielu sytuacjom, które w połączeniu nie pozwolą się nudzić. Poznajcie nowego uczestnika reality-show, który dołączył do najbardziej znanej, imprezowej ekipy w tym kraju.

Warsaw Shore

Każdy widz kontrowersyjnego reality-show, które zdobyło wielką popularność w naszym kraju z utęsknieniem czeka na kolejny sezon ekipy z Warszawy, w której na nowo zobaczymy huczne imprezy ekipy, które nie pozwolą widzom na nudę. O popularności tego formatu świadczą liczne edycje, które mogliśmy już oglądać.

Warsaw Shore swoją premierę miało 10 listopada 2013 roku. Od tego czasu poznaliśmy wielu uczestników, którzy w mniejszy lub większy sposób zostali zapamiętani i zdobyli popularność. Wśród największych weteranów programu i osób, które dzięki udziałowi w programie Warsaw Shore zagościły na dobre w show-biznesie należy zaliczyć: Małą Anię, Ewelonę, Stiflera, Alana Kwiecińskiego, Wojtka Golę i wiele innych osób.

Już niedługo zobaczymy kolejną z edycji. Tym razem ekipowicze zabawią na Summer Campie w Łebie, gdzie podbiją największe nadmorskie imprezy. Jak się okazuje, wśród uczestników nie zabraknie nowych twarzy.

Nowy uczestnik

W nowym sezonie Warsaw Shore poznamy świeżaka, który zasilił szeregi ekipy. Jest nim Michał Sarnowski, czyli Sarna. Przystojny i dobrze zbudowany 24-latek na pewno zawróci w głowie niejednej dziewczynie z nadmorskiego kurortu:

„Mam 24 lata z zawodu jestem agentem nieruchomości, a także certyfikowanym trenerem personalnym. Bardzo lubię ćwiczyć, z które osobami chcą zmienić swoje ciało. Jak najbardziej mogę im w tym pomóc” – mówi o sobie nowy uczestnik

Nowy uczestnik Warsaw Shore
Michał Sarnowski nowy uczestnik Warsaw Shore

Jesteście ciekawi nowego uczestnika? Myślicie, że ma szanse zaistnieć na tle ekipy?

Źródło: Instagram Warsaw Shore, Materiały prasowe MTV

Zobacz także: Jedna z weteranek ekipy z Warszawy na nowo zawita do grona uczestników

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry