„Warsaw Shore”: Arnold i Ewelona publicznie piorą brudy! Na jaw wyszły szokujące fakty…

8 grudnia 2021
Przez: : J.J

Kiedy Ewelona poznała Arnolda w jednej z edycji programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy szybko została jego dziewczyną. Od tej pory wydawało się, że dwójka ta ma się ku sobie, a Ewelina w końcu znalazła prawdziwą miłość. Jakim zaskoczeniem okazała się seria wiadomości umieszczona na profilu Arnolda. Poznajcie szczegóły.

Związek Ewelony i Arnolda z Warsaw Shore

Arnold i Ewelona poznali się w jednym z sezonów programu Summer Camp, który organizowany był w Warszawie. Para od razu wpadła sobie w oko. Arnold i Ewelona zostali parą i co ciekawsze, silnie trwali w swojej relacji nawet po zakończonej emisji programu. Wszystkim wydawało się, że Ewelona, która do tej pory nie mogła znaleźć tego jedynego, w końcu odnalazła swoją miłość.

Para pojawiła się nawet w najnowszym sezonie Warsaw Shore, a wielu internautów i widzów reality-show zwracało uwagę na zmianę w zachowaniu Ewelony przyznając, że nowy związek wyraźnie jej służy.

Zobacz także: Wszystko na temat Ewelony z Warsaw Shore

Zobacz także: Pierwsze wzmianki na temat rozstania Ewelony i Arnolda z Warsaw Shore

Publiczne rozstanie

Od paru dni w sieci mogliśmy czytać i oglądać krótkie nagrania, które wskazywały na to, że związek tych dwojga dobiegł końca. Arnold jednak po serii wpisów Eweliny postanowił od początku do końca wyjaśnić, jak wyglądało i przebiegało krok po kroku rozstanie z jego punktu widzenia.

Jakim zaskoczeniem okazała się seria wiadomości opublikowana na profilu Arnolda Jabłońskiego. Dotychczasowy partner Ewelony opublikował na swoim InstaStory zakładkę „wyjaśnienia”, która odwoływała się do doniesień na temat zakończenia ich związku.

Rozstanie Arnolda i Ewelony
Wyjaśnienie rozpadu związku Arnolda i Ewelony

Z wiadomości zamieszczonych przez Arnolda okazuje się, że wszystko zaczęło się podczas gali AlkoMaster. Po jednej z plotek, jaką usłyszała Ewelona odwróciła się od swojego partnera i co ciekawsze, zdradziła go w tą samą noc. Po wyjaśnieniach para jednak wróciła do siebie. Następnie Arnold tłumaczy kolejne zgrzyty w ich związku, które doprowadziły do tego, że sam przeprowadził ją do Łodzi. Ewelona w tym czasie miała oczerniać go w sieci, sugerując, że dopuszczał się wobec niej przemocy fizycznej.

Właśnie to skłoniło Arnolda do wyjaśnienia publicznie swojego rozstania z Eweloną. Uczestnik Warsaw Shore zwrócił uwagę, że niejednokrotnie prosił swoją partnerkę o zaprzestanie kłamania na jego temat i rozstania w pokoju, bez publicznego prania brudów.

Z serii wiadomości dowiadujemy się również, że Ewelona prawdopodobnie nie raz zdradziła Arnolda a w tym roku w okresie wakacyjnym szarpnęła się na swoje życie, co było następstwem problemów psychicznych.

Ewelona ma problemy psychiczne?
Arnold o problemach Ewelony

Arnold jest wyraźnie przestraszony wpisami, jakie otrzymuje od swojej ex. Sprawę nagłośnił, by zaprzeczyć wszystkim, jak uważa, nieprawdziwym oskarżeniom Eweliny.

By dowiedzieć się więcej na ten temat wejdźcie w zapisaną relację Arnolda, na jego profilu na Instagramie – “Wyjaśnienia”

Rozstanie uczestników reality-show
Arnold zabrał głos w sprawie rozstania z Eweliną

Myślicie, że Ewelona przedstawi swoją wersję wydarzeń? Spodziewaliście się takiego rozstania uczestników Warsaw Shore?

Źródło: Akpa, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej