Połącz się z nami

Pamiętacie Andzię z „Warsaw Shore”? Już tak nie wygląda! Diametralna metamorfoza! SZOK

Anna Papierz

Moda i uroda

Pamiętacie Andzię z „Warsaw Shore”? Już tak nie wygląda! Diametralna metamorfoza! SZOK

Anna Papierz, którą znacie bardziej jako Andzię z Warsaw Shore przeszła ogromną metamorfozę. Jeśli dawno nie widzieliście byłej uczestniczki reality-show jej nowy wygląd może Was nieco zaskoczyć. Sami oceńcie!

Kontrowersyjne reality-show

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy to program, który od samego początku wzbudzał bardzo skrajne opinie w naszym społeczeństwie. Swoją premierę miał 10 listopada i od tego czasu doczekał się już 16 sezonów. W każdej edycji poznajemy grupę ekipowiczów, która zamieszkuje pod jednym dachem. Uczestników łączy zamiłowanie do imprez. Widzowie są świadkami zabaw do białego rana, na których nie brakuje hektolitrów wypitego alkoholu oraz przygodnych romansów z nowo poznanymi osobami.

Choć skład ekipy wciąż mocno się zmienia, jest grono uczestników, którzy do dnia dzisiejszego zasilają szeregi ekipy jak Ewelona. Pomimo tego, że niektórzy zakończyli swoją przygodę z Warsaw Shore wciąż są na językach wielu ludzi. Mowa tu m.in. o Małej Ani, Stiflerze czy Alanie Kwiecińskim.

Zobacz także: Metamorfoza Ewelony

Ania z Warsaw Shore

Jeśli oglądaliście 8 sezon programu na pewno pamiętacie jedną z uczestniczek – Annę Papierz zwaną potocznie Andzią.

Andzia z Warsaw Shore
Andzia podczas nagrań Summer Campa

Ania dołączyła do ekipy na Summer Campie. Wyróżniała się pewnością siebie, otwartością na nowe, oraz zamiłowaniem do imprez. Choć nie zagrzała w ekipie miejsca na długo została jedną z najlepiej zapamiętanych uczestniczek.

Jak się okazuje, Andzia przeszła ogromną metamorfozę. Nie tylko zdecydowała się powiększyć swój biust, ale skorzystała z pomocy medycyny estetycznej oraz zmieniła fryzurę. Dziś przeglądając profil byłej uczestniczki Warsaw Shore możecie jej nie poznać. Sami zobaczcie!

Jak oceniacie metamorfozę Andzi? Zgadzacie się z nami, że ciężko ją poznać?

Źródło: Instagram Anny Papierz

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry