Weronika Kujawa: [wiek, Miss Polski, Instagram]

13 lipca 2022
Przez: : KS

Weronika Kujawa jest jedną z uczestniczek konkursu Miss Polski 2022, którym udało się zakwalifikować do samego finału. Nie da się ukryć, że rywalizacja o tytuł najpiękniejszej Polki może wzbudzać wiele emocji. Sprawdźmy, co wiadomo o tej kandydatce!

Weronika Kujawa: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, można dowiedzieć się, że Weronika ma 20 lat. W związku z tym, jest jedną z najmłodszych finalistek, które będą ubiegać się o tytuł Miss Polski 2022. Wiadomo również, że dziewczyna pochodzi z Raciąża – miejscowości położonej w województwie mazowieckim. Na co dzień jednak mieszka w Warszawie. Tam studiuje prawo na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Co ciekawe, 20-latka jest posiadaczką najwyższej klasy tanecznej w Polsce w tańcach latynoamerykańskich. Do tej pory poświęciła dużą część życia tej aktywności. Na swoim koncie ma udział w licznych konkursach. Wielokrotnie udało jej się zdobyć medale, puchary i wyróżnienia. Dużą przyjemność sprawia jej pomagania innymi. To dlatego zdecydowała się na wolontariat i pomaga w akcjach charytatywnych.

Weronika w przyszłości chciałaby założyć własną szkołę tańca. Wraz z rozrastaniem firmy pod okiem najlepszych trenerów  Polski, jaki zagranicy mogliby uczyć się najmłodsi z całego kraju. Za inny cel do zrealizowania stawia sobie również podróże. Zwłaszcza chciałaby odwiedzić Kubę.

Weronika Kujawa
Weronika Kujawa

Zobacz także: Co wiemy o Patrycji Krzywoń – finalistce Miss Polski 2022?

Weronika Kujawa: miss

Okazuje się, że Weronika ma doświadczenie przed kamerą. Do tej pory wystąpiła w kilku teledyskach różnych gatunków muzycznych. Na swoim koncie ma także role w serialach, a nawet debiut w filmie. Tam zarobiła pierwsze pieniądze. Zdaniem osób, które miały okazję z nią współpracować, kamerą ją kocha!

Już 17 lipca przekonamy się, czy Weronice uda się zdobyć tytuł Miss Polski 2022. Aby to zrobić, mu być najlepsza spośród wszystkich 24 finalistek konkursu.

Weronika Kujawa: Instagram

Finalistka Miss Polski 2022 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @weronikakujawa_. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej